Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó a happydog kutyakaja?

Jó a happydog kutyakaja?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Azért az árért van jobb is. Szerintem egy középkategóriás táp.
2009. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Légyszi mondj jobbat akkór köszi
2009. jún. 26. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
mi Acanások vagyunk sztem ez a legjobb nekünk ez a táp jött be a legjobban,de nagyon jó még az orijen is vagy az eukanuba
2009. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Inkább küldök egy linket,mert én igy nem tudom megmondani aztán vagy veszed a fáradságot,hogy elolvasod vagy nem :)

:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__157031-a-happ..


van benne hasznos :) szerintem

2009. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Sziasztok, a drágábbik happy dog "supreme" tápjai nagyon jók( Toscana, Irland, Neuseeland)! Az alacsonyabb árfekvésű happy dog egy közép kategóriás táp.
2009. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bosk prime az egy jobb minőségű táp, és nagjábol hasonló áron van.
2009. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta használom a tenyésztői tápjaikat 20 kg/zsák.Szója,tartósító és mesterséges színezék MENTES valamint az adagolása ami,kutya súly 1 kg/10-14 g táp,normál állapotban vagyis enyhe időjárás és pihenő időszakban,főleg szuka kutya esetén elég a kutya 1kg/10g táp(15 kg-os kutya napi adagja 15 dkg táp),amellett jól emészthető azaz jóval kevesebb "terméket" hozok ki a kifutóról mint tápot be :) .

23/9,5(ezt nem használom),Sportive 26/16 390 Ft/kg,High Energy 30/20 416 Ft/kg,Race 34/24 444 Ft/kg,van még a Multi-Mix ez tartalmaz pl túrót,zöldség féléket,gyógynövényeket... 405 Ft/kg árért,na meg nem utólsó sorban,csak egy Német cég ami 1948-ban kezdte a kutyatáp gyártást,tehát tudnak valamit...de hát mindenkinek szíve-joga mit etet a kutyájával,de nekem csak a felnőtt állomány 5-8 kutya között mozog,a saját részre megtartott 2 növendéket és az esetleges almot nem is számolva,ennyi kutyánál pedig már nem mindegy...


I the devil

2009. júl. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!