Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha a kutyát öltöztetem?

Baj ha a kutyát öltöztetem?

Figyelt kérdés
Nos, van egy nagyon aranyos kutyuskám, és hónaponta egyszer ráadok 15. percre egy ruhát, hogy lefenyképezzem. Ő is szereti =] Még sosem láttam, hogy idegesíti. Ez hülyeség, vagy nem baj, hogy a családi fotóalbumot akarom vele bővíteni?
2012. máj. 20. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Addíg amíg kutyaként kezeled, neveled, kövekezetes vagy vele, addig semmi gond.
2012. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
És ha tényleg a családi albumba csinálod, nem pedig azért, hogy felrakd facebookra stb.
2012. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy kutyaként kezelem :]. Napi 2. fut, labdázik és akadályt ugrik. Igazi sport kutya. :D Facebookra meg nem szoktam feltenni, csak szórakozásból adok rá egy egyszerű ruhát, néha-néha.
2012. máj. 20. 19:30
 4/9 anonim ***** válasza:

nem ezt tartják gáznak az emberek hanem azt ha az ember nem kezeli kutyaként azért öltözteti! Na meg utcára is viszi úgy nyáron!

Azzal megint nincs gond ha a téli hidegben a meleg lakásból kilépve ráad ruhát az ember,de az nevetséges hogy a kutyának pizsama, meg nyáron kis miniszoknya,meg polóó..na az nevetséges:D de otthon miért ne csinálhatnád egy fénykép erejéig?

2012. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem amig így csinálod nincs gond.Bár mi nyáron us teszünk a kutyánkra ruhát.De csak azért, mert nem bírja a naptejet és különben nagyon leég.Kínai meztelen kutyus.Tehát nincs gond veled se!:)
2012. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tanya ***** válasza:
Hát....Szerintem annyira nem jó ötlet, mert az olyan ,,kutyakirálynővé,, teszi, de ha csak fényképezed, és nem teszed ki sehova akkor jó. :)
2012. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy ez baj vagy nem.De nekem személyesen,furcsa.Télen az én fajta kutyámra is kell egy valami melegítőt adjak,ez olyan semleges színű.De ha családi albumba akarom a kutyát,akkor ruha nélkül csinálok vele képet,mondjuk egy erdei tisztáson,mint ahol ősei is élnek,a vadonban...Nekem nagytestű kutyám van,de én a kistestű kutyában is a ragadozót,a farkast látom.Csak esetleg nem szarvasra őzre vadászik,hanem egérre,patkányra :)
2012. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dehogy, ha valaki úgy gondolta, hogy ruhába meg egyebekbe viszem az utcára, az téved. Egy egyszerű, kis ruhát ráadok néha-néha poénból, és csak addig van rajta ameddig élvezi.
2012. máj. 21. 14:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekes szokás/hobbi, de amíg kutyaként bánsz vele (ahogy az a válaszaidból kiviláglik), addig szerintem sincs gond.

Mindenkinek kell néha napján egy kis hétköznapi őrültködés! :)


Neked ez, nekem más, másnak megint más a hangyája. Szerintem így kerek a világ, ha mindenkinek van egy kisebb hangyafarmja! :))

2012. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!