Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy Némethjuhás...

Hemq kérdése:

Mennyibe kerül egy Némethjuhásznak egy oltási könyv?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt az állatorvostól kérdezd meg, szerintem mindenhol más a tarifa. Illetve az sem mindegy, hogy elvesztetted vagy még nincs a kutyának.
2012. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az oltási könyvet az első oltással adják, illetve ha betelik. ha menhelyről hozod ki az állatot akkor csak frissen oltva adják ki és az oltást kell kifizetni (itt is kapsz könyvet). némelyik kisebb faluban előfordul hogy kell az oltási könyvért fizetni 500Ft-t hogy miért nekem is magas. ha nem az oltási könyvre hanem a törzskönyvre gondoltál, akkor az vagy 100000Ft pontosan nem tudom, de bizonyítani kell az apa és anya állatot.
2012. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az oltási könyv legtöbb helyen ingyen van. Nálunk mindegy, hogy elvesztetted-e vagy betelt esetleg még nincsen neki minden esetben ingyen van.
2012. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tavaly 500 forint volt. Mivel szoros számadású nyomtatvány.
2012. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy kombináltra és a könyvére fizettem 5400ft-ot, az oltó anyag volt 5000, a könyv 400ft nálunk legalábbis
2012. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettek!
2012. máj. 22. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!