Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak enni 6 hetes Jack...

Mit adjak enni 6 hetes Jack Russel kiskutyának?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Elvileg 6 hetesen már tápot simán ehet. Valami kis testű kutyának való értelmesebb tápot keress neki. Ne tesco-sat. Nem egy nagy összeg egy Jack Russel kutya felnőtt kori ellátása sem :)
2012. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Száraztápot. Prémium vagy szuperprémium minőségűt, ha lehet.

Pl. Brit Care, Acana, Belcando, Taste Of The Wild, Orijen, Brit Prémium, Josera, Eukanuba, stb.

2012. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Öntsd majd le neki egy kis vízzel..
2012. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
adhatok neki tejet is?Mert egy ismerősöm azt javasolta,h ne adjak neki,én meg ezen csodálkozom,mert én úgy tudtam ,hogy kicsi kutyák azt esznek főleg.
2012. máj. 22. 10:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Maximum kecsketejet! A kutyáknak megy a hasa a tehéntejtől általában!
2012. máj. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tehéntejet semmiképp se, de 6 hetesen már nem igazán van szüksége rá!
2012. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy látom csak bennem merült fel az a kérdés, hogy egyáltalán mit keres 6 hetesen nála???Még az anyja mellett lenne a helye!!!
2012. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem csak benned, de én már belefáradtam, hogy minden ilyen kérdésnél kiírjam. A kérdezőn úgysem "segít".
2012. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
15:35 elárulom neked,hogy mit keres nálam,csak ,hogy meglegyen a lelki békéd:a fiam kapta ajándékba,és biztos nagyon rossz ember lehetek,mivel feltettem ezt a kérdést,nem rögtön teletömködtem hülyeségekkel.Ha már itt van velünk gondoltam felnevelem ,,normálisan,,...
2012. máj. 22. 16:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a bajom, hogy mit adj neki enni, helyes, hogy rákérdeztél! De egy 6 hetes kölyöknek még az anyja és a testvérei mellett lenne a helye ha ajándék volt, ha vettétek, tök mindegy. Egy 6 hetes kölyköt nem szokás még elválasztani, több okból is.
2012. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!