Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mehetek vele...

Szerintetek mehetek vele kiállításra?

Figyelt kérdés

Ő az én Jack Russel Terrierem. Törzskönyvel rendelkezik és szeretném kiállításra vinni. Szerintetek érdemes lenne?



[link]


2012. máj. 22. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sorry, de ebből a képből semmi nem derül ki a kutyádról, max, hogy szereti a gumi csontját
2012. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mit tartanál érdemesnek?

Kiállításra bármilyen törzskönyves kutyát lehet vinni. Az már más lapra tartozik, hogy a gazdája megelégszik-e egy nagyon jóval pl, vagy csak győzelemre hajt.

2012. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Természetesen mint mindenki én is nagyon szeretném a győzelmet. De ha azt mondják, hogy szép és nagyon jó azzal is megfogok elégedni és nagyon büszke leszek rá.
2012. máj. 22. 15:51
 4/15 anonim ***** válasza:
Ám azt javasolnám, hogy vidd ki egy kiállításra, csak érdeklődőként, és ott megkereshetnél vele egy tenyésztőt v. bírót aki esetleg tanácsot ad, hogy érdemes lenne-e. A kutyud tenyésztője mit mond?
2012. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sajnos még hason fekvő képem van. Amúgy olyan fürge nincs az a fényképezőgép ami lefényképezné. Persze ha azt mondom marad ott marad de a fejét elfordítja, hogy véletlen se tudjam lefényképezni
2012. máj. 22. 15:52
 6/15 A kérdező kommentje:
A kutyust külföldről hoztam nagyon ritkán tudok beszélni a tenyésztővel. Anno őt kiállítási célból választotta nekem. És a képek alapján is azt mondta, hogy próbáljam meg.
2012. máj. 22. 15:53
 7/15 anonim ***** válasza:
nálam abszolút nyertes ez a kutya :)))) nagyon aranyosnak néz ki!
2012. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
tanítsd meg neki a ringdrersszúrát, mert anélkül elküldenek nem megfelelővel. Ha azt tudja,akkor próbálkozhattok
2012. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Hannkah ***** válasza:
szerintem ha a bal füle félig lekonyul ahogy a képen akkor nem érdemes próbálkozni
2012. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A Jack russel füle nem álló. Legalábbis én még egyet sem láttam álló füllel. Az övé is konyuló csak itt hátra hajtja a fejét azért áll az egyik.
2012. máj. 22. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!