Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komáromban most hétvégén a...

Komáromban most hétvégén a kutyakiállításon hobbykutya szépségverseny?

Figyelt kérdés
Most olvastam a mai Metropolban. Sajnos nem nyitja meg a kennelclub honlapját. Valaki esetleg tudja, hogy melyik nap lesz, meddig lehet(ett) nevezni,mennyi a nevezési díj és ez tk. nélküli kutyákra vonatkozik-e? Másik: kb. mennyi lesz a beugró (diák)? Köszönöm!

2012. máj. 24. 06:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ott csak törzskönyves kutyák lesznek.
2012. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele,h. tk-esek lesznek, ez nem is kérdés. Konkrétan a rendezvény hirdetésében a CACIB-ok mellett feltüntették, hogy lesz Hobby szépségverseny,erről érdeklődöm.
2012. máj. 24. 11:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Múltkor Salgótarjánban is volt hobby szépség verseny azt is a meoe rendezte ha jól tudom. Úgy emlékszem, hogy a helyszínen kellett hobbynak és keveréknek nevezni is meg fizetni is
2012. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi. az is többezres nevezési díjas volt,mint a hivatalos? nem emlékszel véletlen?
2012. máj. 24. 12:05
 5/12 anonim ***** válasza:
arra nem emlékszem de biztos. A meoesokat hívd fel ők biztos adnak több infót
2012. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. máj. 24. 12:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Tessék: II. Hobby- és Keverékkutya Szépségverseny


A tavalyi év sikere alapján ismét megrendezésre kerül a fajtatiszta hobby kutyák és keverék kutyák szépségversenye a Purina ProPlan támogatásával 2012. május 28-án, hétfőn!


Mind a hobby, mind a keverék kutya kategória esetében három további alkategóriában versenyeznek a nevezettek:

- kis termetű (30 cm marmagasságig)

- közép termetű (30 cm - 60 cm marmagasság között)

- nagy termetű (60 cm marmagasság fölött)


Nevezni a helyszínen lehet a kiállítási sátorban 10 órától, a verseny pedig 11 órakor kezdődik a Best in Show ringben.


A területre történő belépéshez az oltási könyv felmutatása elengedhetetlen!


A nevezési díj 1.000,- forint, a befolyt összeg a MEOE Állatvédelmi Szakbizottságát támogatja.


A helyezett versenyzők között kategóriánként az első három helyezett kerül díjazásra a Purina ProPlan jóvoltából.

2012. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi,közben én is megtaláltam,hazaértem és gépen sikerült megnézni :) most már csak az a bajom hogy hétfőn senki nem tud elvinni, busz meg több óra :( de még van idő,remélem,kijutunk...
2012. máj. 24. 20:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a válaszoló aki leírta ezt a sok infót, honnan vette? Mert én sehol sem találtam pedig én is indulok a kutyámmal! :)
2012. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Innét vettem: [link] :)))

Sok sikert holnapra, mi is megyünk holnap is bár TK-s kutyával! :)

2012. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!