Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik kis husky...

Nektek melyik kis husky tetszik jobban? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Mindkettő lány és közülük fogok választani. Nekem már van egy tippem, de érdekel a ti véleményetek is.:)

Név ötleteket is szivesen fogadok.:)


Lány 1

[link]

[link]


Lány 2

[link]

[link]


Közösen:

[link]

[link]


2012. máj. 25. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a külső alapján döntenék, hanem akkor, amikor már nagyobbacska és eléri az "elhozós" kort, akkor amelyik életrevalóbb, és amelyik szívesebben jön oda hozzám.

Név: Kylie

2012. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi! Én se csak a küllem alapján fogok természetesen dönteni, de egy elképzelésem lehet előre, aztán majd meglátjuk mi lesz.:)
2012. máj. 25. 16:59
 3/14 anonim ***** válasza:
A habitus szerintem is fontosabb. Én annyira nem vagyok otthon huskykban, de úgy néz ki, mintha a közös képen a jobb oldali majd szürkésebb lenne később. Én azt választanám, ha csak az számítana. DE, a természete sokkal fontosabb. Én Lénának nevezném.:)
2012. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Igen ő szürkésebb, nem olyan sötét fekete, mint a másik.:)

Eddig bevallom nekem is ő a szimpatikusabb, egyenlőre, persze még tudom, hogy sokat fognak változni, és még csak később lesz látható a jellem is.

2012. máj. 25. 17:04
 5/14 A kérdező kommentje:

Itt van még egy kép a kis szürkébbről:)

[link]

2012. máj. 25. 17:09
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem meg inkább a feketébb tetszik!:) De hát ízlések és pofonok...


Amúgy én is rongyosra nézegettem a képeket a kölykökről mielőtt meglátogattuk őket és volt egy kedvencem. Már mindenkinek mutogattam, hogy valószínűleg ő lesz a kutyusom. Aztán elmentünk megnézni a kölyköket mikor nagyobbak lettek és mondtam a tenyésztőnek, hogy melyik kutyust néztem ki. Az első mondata az volt, hogy pont őt nem ajánlaná nekem, mert elég domináns típus nekem pedig nem ez volt az elképzelésem első kutyának. Szóval megmutatta, hogy melyik kölyköt gondolta nekem és az ölembe vettem. Amíg beszélgettünk a kutyus csak az ölemben játszot, meg sem próbált harapdálni, vagy leugrani úgy, mint előtte a testvére.:D Szóval teljesen beleszerettem és már nem a kinézete számított! Sőt most már jobban tetszik, mint a tesója.:)

2012. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!:)

Ez aranyos kis történet, én se veszem biztosra, hogy ő lesz az enyém, csak egyenlőre ő tetszik jobban, ez még bármikor változhat.:)

2012. máj. 25. 17:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a feketébb :)
2012. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a szürkésebb lányosabban néz ki, a másikat kanként jobban el tudnám hinni :D És névötlet? hm... Lánynevekben nem vagyok annyira otthon, a kanokhoz lenne sok ötletem :D Ha nem zavarna a fiús néz, én Wolfie-nak hívnám :))
2012. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fekete, Zina.
2012. máj. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!