Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak be van nőve a...

A kutyámnak be van nőve a füle és bedagad a fülcimpája. Mit lehet vele tenni? És milyen betegség lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet tenni?

Van egy ötletem elvinni mihamarabb állatorvoshoz.

Én még ma elvinném.

2009. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy milyen betegség. Vidd dokihoz? Ez még nem jutott eszedbe? Látod, hogy valami baja van a kutyádnak és te csak nézed?
2009. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy érted, hogy "be van nőve a füle"?

Szerintem a legjobb amit tehetsz hogy sürgősen elviszed orvoshoz!

2009. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt írom én is vidd sürgősen állatorvoshoz. Ne tőllünk kérdezd mi nem látjuk. Lehet, hogy mecsípte valami. Még ma vidd el.
2009. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Attól, hogy én kérdeztem valamit nem kelle flegmán válaszolni :S. Csak gondoltam tudtok segíteni:S Na de mind1. Azért köszi.
2009. jún. 29. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit flegmázunk?

Már nem azért ha ilyet kérdezel.

Mit tudunk segíteni,tudod mit elvigyem a kutyádat dokihoz?

Nem akarok bunkózni,de komolyan kell venni ha a kutya beteg hidd el ezeket a dolgokat nem szabad húzni halasztani hanem fogni a kutyát és menni az orvoshoz.Egyébként mi itt nem tudunk mit csinálni csak annyit tudunk mondani,hogy IRÁNY AZ ORVOS.Lehet,hogy éppen az orvos azt mondja semmi baja,de lehet,hogy az ellentétét mondja majd az orvos,de legalább nyugodt vagy és tudod,hogy Te mindent megtettél.

2009. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó válaszolóval. És kérdező, mi nem flegmázunk hanem ráébresztünk az igazságra.
2009. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!