Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha a kutya megeszi a...

Baj, ha a kutya megeszi a romlott ételt? Hol a határ, amikor már nem lehet neki odaadni?

Figyelt kérdés
Pl. szalámi, sajt ilyesmi ami reggeltől estig (5-6ig) a táskában van kinn a melegen, de a táska nem a tűző napon van?
2009. jún. 30. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
attól még nem lesz semmi baja.Csak akkor ne add neki oda ha már penészes vagy nagyon büdös mert akkor tényleg baj lehet belőle.Én már sokszor adtam a kutyámnak ilyen ételt és még soha semmi baja sem volt.
2009. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ha penészes vagy büdöss akkor ne add neki oda.
2009. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem baj. A kutya se hülye, ha nem tetszik neki a szaga, úgyse eszi meg. Gondolom amúgy nem éhezteted halálra. Az én kutyáim is elég jól bírnak minden kaját. Egyszer kaptak húsleves maradékot, de nem ették meg. Ott volt nekik 2-3 napig a melegben, és hát kicsit (nagyon!!) büdös lett. Mondom már kiviszem a teraszra, hogy mindjárt kiöntöm. Azt hittem elokádom magam közben. Az egyik meg megérezte a szagot, jött utána, kelletlenül beleszagolt, és megette az egészet. Fene a gusztusát... :S

Mindenesetre penészes dolgokat azért én se adok nekik, de pl. ha kicsit büdi már a sajt, én már nem eszem meg, levágom a penészes részt, és ők meg imádják.

2009. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is igy gondolom, csak azért tettem fel a kérdést, mert a nővérem párja elmegy dolgozni fele kaját meghagyja és mikor hazajön, minden landol a szemétbe, mert hogy 'az már romlott' , mi pedig kutrálhatunk a szemét között hogy odaadjuk a kutyáknak! Mit mondjak neki, hogy meggyőzzem azt még nyugodtan oda lehet adni a kutyáknak?
2009. jún. 30. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Meséld el neki, hogy a farkasok is megeszik a pár napos dögöket. És mutasd meg neki az itt leírt válaszokat.

10.18-as

2009. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 30. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!