Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a táp mennyire jó?

Ez a táp mennyire jó?

Figyelt kérdés

[link]

Kistestű kutyám van. 1000ft/kg ez a táp. Amit most eszik az is ennyibe kerül csak kimérve veszem. Az Acana.

Nem tudom pontosan milyen meg az összetevőit, de ilyen kék színű a zsákja.

Ilyesmi: [link] sötét kék.


2012. máj. 31. 10:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én nem tudom milyen ez a táp, de miért akarsz Acanáról váltani?
2012. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Inkább maradj az Acana tápnál, ez elég furinak tűnik számomra.. Ami még nem annyira rossz táp állítólag ezen a kategórián, az a Josera, azt mondják, de saját tapasztalatom erről sincs.


Én mondjuk ezekről a tápokról nem tudok nyilatkozni/tapasztalatot mondani, mert Orijennel, és Taste of the Wild-al etetek. Azokkal maximálisan meg vagyok elégedve.

2012. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mert a kutyám megunta és nem hajlandó megenni akár napokig sem eszik. Mindig ez van... Megszokik egy tápot, eszi X ideig pár hónapig aztán kész nem kell neki. Jutalom falatnak még meg eszi kint a többi kutya közt éppen... Evett régen Royal Canint, azt nagyon ette, mivel fiatal korában is azt evett, de a 4 kilós táp után ráunt. Nem tudok vele mit kezdeni.
2012. máj. 31. 10:48
 4/24 A kérdező kommentje:
Joserát is evett, azt meg én nem szerettem, mert a Royalhoz képest nagyon rossz, körülbelül 3x annyi széklete volt. De a 4 kiló ott is elment.
2012. máj. 31. 10:49
 5/24 anonim ***** válasza:

Én maradnék az acanánál, a chicopee sem rossz, de hatalmas visszalépés. Esetleg a brit care, taste of the wild vagy a cibaut ajánlanám, ami jobb vagy egy kategória és ebben az árban van. Vagy az olcsóbbak közül a sima brit premiumot, a joseránál jobb és az általad kérdezettel kb egy kategória, csak olcsóbb.

[link]

(20kg-os kiszerelésben nagyon megéri az árát)

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok: Nem irigyellek a kutyád miatt.. :D


Esetleg próbáld meg a jelenlegi tápot bekeverni házikoszttal: tészta, rizs, valami husi, stb., hátha úgy ráfanyalodik. :)

2012. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a megoldás, hogy mindig váltasz, mert egyszer elfogynak a tápok és nem lesz mire váltani.:) Nekem nagyon úgy tűnik, hogy egyszerűen kényeskedik a kutyád, amiről le kell nevelni. Volt, hogy az én kutyám is megunta a tápot, de egyrészt változatosabbá tettem neki, úgy, hogy összekevertem konzervvel, májkrémmel, kefírrel, de mindezt csak azután, hogy megette a száraztápot magában is újra. Ő egy kölyök havanese és képes volt 1 hétig koplalni és le is fogyott fél kg-ot (ami nála elég sok, mivel összesen 4 kg volt akkor), de utána úgy megette a tápot, mint a kisangyal. Ha már nagyon éhes lesz, úgyis megeszik bármit. Szóval szerintem maradj az Acanánál és neveld meg a blökit.:)
2012. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ha keverem neki a tápot mikor főzök akkor megeszi nincs vele probléma. De nem fogok minden nap főzi. Tápot eszik egy héten 3x-4x. De most megint ott vagyunk, hogy más táp után kell nézni. Vissza is tudok váltani, mert például Dog Chow-val etettem már 3x is. Nem tudom mért nem marad meg egy tápnál. Tudom hogy finnyás mindig is az volt. Régen olyan durván, hogy amikor néztem melyik tápot nem eszi meg legalább vagy 20at kiköpött a boltban vagy be se vette a szájába. Ha meg tápot akartam váltani, nem evett 5 napig... Már most ilyet nem csinál, meg szokja az új tápot, de egy sem tart tovább 4-5 hónapnál...
2012. máj. 31. 11:14
 9/24 A kérdező kommentje:
Lehet Acana kéne neki, csak másféle?
2012. máj. 31. 11:14
 10/24 anonim ***** válasza:
Akkor 4-5 hónap után se kapjon addig mást, amíg meg nem eszi... Hidd el meg fogja enni!
2012. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!