Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen mérgek vannak, amit ha...

Milyen mérgek vannak, amit ha a kutyának adnak rögtön elpusztul? Vagy esetleg rosszul lesz tőle de még meglehet gyógyítani?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem szeretnék kutyákat mérgezni,hanem az én kutyámat akarják megmérgezni. Ha esetleg már megtörtént a baj milyen tünetei lehetnek?
2009. júl. 1. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A miénket is megmérgezték,nagyon sajnáltam szegényt,Labrador volt.

Többnyire szomorúan néz,sokat alszik,nem eszik,hány.Ilyenek a tünetei :(

2009. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az elővigyázatosság! Tanítsd meg, hogy idegenektől ne vegyen el ételt, és akkor nem kell aggódnod érte. Én is kipéztem erre a sajátomat, mert nem mindenki bírja a környéken.
2009. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy kilehet képezni,hogy nevegye el idegenektől, de sajnos ha bedobják, egy idő után odamegy és megeszi.
2009. júl. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legfeljebb az udvart bekell kameráztatni jól látható helyeken, mégha nem is igazi. Így talán nem merik bedobni.
2009. júl. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fagyálló folyadék.

Patkány méreg,

hányás, levertség, görcsök,

2009. júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csoki, hagyma, szőlő, minden cukros kaja is mérgező nekik, de a "hatásosabb" a patkányméreg, alkohol, fagyálló... tünetei a hányás, hasmenés, rángatózás, sok alvás, levertség, gyakori vizelet ürítés.
2010. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szami0112 válasza:

Nem csak patkányméreg van és fagyálló. Nagyon figyelj oda ebben az időszakban, a permetre vagy rovarirtó szerekre!

Nekem a minap mérgezték meg rovarirtó szerrel, ami már be van tiltva...Valószínűleg húsba keverték.

Első jelek: imbolygás...rá pár órára hányás...és másnap reggel nem tud felkelni a kutya, utána pedig mivel idegméreg van a rovarirtó szerben a foszforsav miatt, így elkezdődnek az első rohamai és 2-3 órán belül elpusztul.

24 óra az, amit jó esetben kibír a kutya ennél a méregnél...nekem 10-et alig akart , az utolsó percekbe juttattam kórházba és még nem biztos, hogy túléli :/

Figyelj oda, mert először minket is elküldött az orvos, hogy csak dülöngél, biztos megevett valamit! Nem...idegméreg volt a szervezetében, ami ennek köszönhetően éjszaka felszívódott...és így került életveszélybe.

2013. máj. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a patkány méreg töl nem döglik meg!!!!!!!!!
2013. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

És miért akarják megmérgezni?

Nem zörög a haraszt...

Ugat? Zavarja a lakóközösséget? Mert akkor talán magaddal kellene szembenézni előbb...

2019. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!