Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerbiába kell útlevél kutyáknak?

Szerbiába kell útlevél kutyáknak?

Figyelt kérdés

Mennyire biztos, hogy igazoltatnak? Vagy jobb ha meg van? Mert akkor csináltatok gyorsan..

Még nem voltunk külföldön kutyával, köszi az értelmes válaszokat előre is!



2012. jún. 7. 14:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
és 10 perc alatt kész van kb. még a kutyát sem kell vinned csak az érvénye oltási könyvet
2012. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szia! Én szerbiai vagyok és én megcsináltatnám a helyedbe az útlevelet, pont ma hallottam, hogy cserélték a vámosokat, mert az előzőkkel valami gond volt(gondolom sok mindent átcsempésztek mellettük) és lehet, hogy most szigorúbbak lesznek, én nyugodtabb lennék a helyedbe, ha meglenne csináltatva..


Bocsi, hogy én is kérdezek.

És ha én akarok átmenni Szerbiából Magyarországra kutyával akkor nekem mi kell? Irták itt páran, hogy tavaly törölték a titert, akkor az már ezek szerint nem kell? Elég az útlevél, veszettség elleni oltás és a chip? Mert ez mind megvan, csak nem tudom, hogy most akkor kell e a titer vagy sem?

2012. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítséget!

Megcsináltattam az útlevelet, az orvosunk beleírt mindent, szóval nem kell aggódnunk :)

Szép napot!

2012. jún. 7. 16:30
 24/26 A kérdező kommentje:
Titer nem kell, viszont chip, útlevél, oltási könyv (érvényes veszettségi)
2012. jún. 7. 16:31
 25/26 anonim ***** válasza:

Köszi a választ, ennek most örülök, hogy nem kell titer, nem is tudtam róla, levagyok maradva.:D

Nekem az útlevélbe vannak az oltások, igy nem kell oltási könyvet vinnem. Chip,útlevél,oltás meg megvan, ó de szuper.:)

Nektek pedig sok sikert a kiállitáshoz!:)

2012. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Sziasztok! Mi Szegeden élünk, de szüleink Szerbiában élnek. Útlevél és oltási könyv mindenképpen lesz, de az állatorvos úgy tudja hatósági állatorvosi igazolvány is kellene minden alkalommal. Ez igaz?
2012. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!