Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit árt a kutyáknak a foci EB?

Mit árt a kutyáknak a foci EB?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
??? Ha a kutya a stadion környékén lakik, akkor a hatalmas hangzavar amit több tízezer ember produkál. Itthon sem hiszem hogy bármit is ártana.
2012. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Vicc kategória.Ott vicces lenne.
2012. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Marhára nem vicc ... ukrajnában 400 000 kutyát írtottak ki hogy ne zavarják az EB-t.

Ti a föld alatt éltek?


[link]


Holnap lesz pesten tüntetés ellene.

2012. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én állatvédős hirdetésekben láttam, és nem tudom hogy mi az összefüggés a kutyák és az EB között.
2012. jún. 8. 18:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Kóboroltak. Nyilván féltették az embereket tőlük.
2012. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

rengeteg volt a kóbor kutya, valahogy meg kellett oldaniuk a helyzetet, ráadásul gyorsan, hisz az EB sok-sok pénzzel jár...

viszont visszataszítóak a módszereik, ha még "csak" elaltatnák az összeset... de helyette brutális módon végeznek szerencsétlenekkel!

2012. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen akóbor kutyákat lőtték le. Egy baj van, hogy a gazdát is le kelett volna aki ki tette a kutyát az útra!!!

Ha meg azokat lőtték le amik kiszöktek vagyis volt gazdája, azzal ellen én legalábbis nem tiltakozom. Nálunk is ahol én lakom itt is amelyik kutyának van gazdája de már 2x is látták az úton csatangolni annak a kutyáját másodjára nem viszik vissza hanem ha ugat és ezzel máokat zavar akkor lelövik ha meg nem akkor meg megy a menhelyre a gazdát meg büntetik.

2012. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

A mérgezés valóban kegyetlen de mi kegyetlen van abban ha lelövik???

Jobb mintha agyon ütnék!!


Ha jól csinálják csak egy lövés és kész. A kutya nem érez semmi, azonnal meghal. Nem mindegy akkor meg, hogy lövik vagy altatják??? Az egyik egy szúrás a másik egy lövés. Nem értem, hogy miért kell ezen ennyire felháborodni. (most tudom, hogy le leszek pontozva de ez a véleményem.)

A vadállatokat is lelövik a vadászok amik végül a boltok polcain kötnek ki! Azért akkor miért nem tiltakozik senki??

2012. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Élve égetik el őket mobilkrematoriumokban ...
2012. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A kivégzés módszerei: lelövés, mérgezés és élve elégetés. Azt hiszem ezek közül egyik sem elfogadható.


Itt van pl egy szuka, megmérgezték, már elpusztult a kölykei meg még épp szopnak belőle. Szerinted ez normális dolog?


[link]

2012. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!