Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való a mi udvarun...

Milyen kutya való a mi udvarunkba?

Figyelt kérdés
A mi udvarunk tényleg pici épp ezért szeretnék egy olyan kutyust aki eléldegél a lakásban is és persze szeret sétálni.
2009. júl. 3. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha ennyire tágak a lehetőségek, akkor néhány kifejezetten kinti tartásra szelektált kutya kivételével bármelyik megteszi. Amiket nem javaslok lakásba: Komondor, Kuvasz, Kaukázusi, Pireneusi. Bármi más mehet.
2009. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nektek egy angol cocker spániel vagy egy retriever lenne jó választás.
2009. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
45%
szerintem palotapincsi az eléggé passzív
2009. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Shih-tzu :) Az enyém is IMÁDJA:)
2009. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Mondanám,hogy WESIE nekem ahogy elolvastam a kérdést röktön az jutott az eszembe.Viszont télen bent kéne tartani,mert elég koszos lenne :S

De : Berni pásztor,német-juhász,kuvasz,kaukázus,roti és társait semmi kép ismétlem semmi kép ne vegyetek.

Esetleg valami kis keverék kiskutyát is vehetnétek vagy hozzhatnátok el valahonnan :)

2009. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Kedves utolsó, miféle csoport ez, amiben teljesen eltérő jellemű és testi adottságú, szőrhosszúságban is végletesen különböző fajtákat egy kalap alá veszel? Miért ne lehetne egy Nj. vagy roti jó választás? Meg mi köze a berni pásztornak bármiben is egy kaukázusihoz?
2009. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dán dogot ajánlanék.
2009. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

naponta százezrek pofijából hangzanak el azek mikor elmennek előtte?Nem tdom miért kerültem ide,de azt tdom hogy jó ktya vagyok.Jó társad lennék.KÉRLEK VIGYÉÉL ELL!!!



menhelyet ajánlanám neked!

2009. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok a Keves Utolsó mivel írta,hogy TÉNYLEG PICI az udvar és a lakásban is jól elvan így Én nem szívesen mondanám,hogy kaukázust vagy berni pásztort vegyen.MIvel elég kényelmetlen lenne egy nagy kutya számára.De miért kell kötekedni?Tudom,hogy ezen az oldalon jól esik belekötni a másikba,de nem kéne :S
2009. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Aha. Akkor tehát azt hiszed, hogy minél nagyobb egy kutya, annál nagyobb a mozghásigénye:) Amúgy meg nem kötözködtem csak felvilágosítottalak, hogy hülyeségeket írsz. Nehogy már kötelező legyen egyetérteni egy hülyeséggel.
2009. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!