Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom mit tegyek?

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval...átköltözyünk egy másik,nagyobb területre ez így szép és jó,de a kutyámat vizsgák miatt nem igazán tudom megsétáltatni és mint most is amire van egy kis időm bazi fáradt vagyok.Nem tudom elengedni ,mert egy csomó kisgyerek van és bíztos hogy nem nyúlna hozzájuk de félek,hogy megilyeszti.Nagyon mehetnékje van szegénykémnek és a 10 percet amit játszom vele mire belemelegedik a labdázásba vagy a bírkózába már megint egy csomó dolgom akad.Mármint csak ez a holnap lesz így.Kérlek segítsetek mert nagyon rossz nézni.már azon is filóztam,hogy megkérek valakit,hogy játszon vele,csak a termete miatt nagyon félnek tőle!
2012. jún. 10. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Fizess egy kutyasétáltatót, vagy kérj meg egy családtagot vagy ismerőst, hogy foglalkozzon vele.

Nagyobb terület az nem azt jelenti, hogy van valami kert vagy birtok?

2012. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen. Elvállaltad, hogy jó életet biztosítasz a kutyádnak élete végéig, vizsgaidőszak ide vagy oda. Sétáltasd, dolgoztasd, fáraszd le, akár intenzívebben, rövidebb idő alatt, edzés jelleggel, de ne hanyagold el.

A vizsgákra ráadásul tanulni kell, ahhoz pedig külön jót tesz egy kis testmozgás a szabadban, frissítően hat az agyra a fizikai munka. Na meg jobban is tudsz koncentrálni, ha nincs bűntudatod tanulás közben a kutya miatt.

2012. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De igen van egy nagyobb kert,és igazad van köszönöm.Ma elmegyünk eggyet!
2012. jún. 10. 13:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!