Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SURGOS! Kutyusom beverte a...

SURGOS! Kutyusom beverte a fejet, lehet komoly baj belole?

Figyelt kérdés
Kutyaim ahogy jatszottak,a nagyobbik kicsit nagyobb sunggal birkozta le a kicsit,es az pont beverte kicsit a fejet egy kobe.Lett a feje tetejen egy kis horzsolasszeru,aztan folytatta a jatszast tovbb.Lekezeltem a sebet,nem volt semmi gond,de mostmar latom,hogy nincs tul jol,fajhat a feje,bambul,alszik el a laban es egyszer egyszer reszket.Lehet nagy baj ebbol???Adjak neki fajdalomcsillapitot,pl Algocalmint?Vagy mit csinaljak vele?Azon kivul hogy faj neki,lehet komolyabb is?

2012. jún. 15. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Vidd dokihoz. Agyrázkódása lehet!
2012. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

humán gyógyszert nem adunk kutyának,nagyon veszélyes!

Vidd azonnal dokihoz,nem is tudom ez miért kérdés?

2012. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Látom,hogy kb. 1órája írtad majd, ha kiderült ,hogy mi a baja írj légyszí,hogy mi lett vele!
2012. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na most jottunk haza,elvittem az orvoshoz azonnal.Valoban agyraszkodasa van.Lekezelte az orvos a sebet es kapott egy gyulladaslehuzo injekciot es B vitamint hogy megjojjon az etvagya,mert miutan irtam a kerdest,mar nem is evett es akkor vittem azonnal.Holnap vissza kell vigyem kontrollba.De azt mondta a doki hogy rendbejon!Nagyon megijjedtem,...mostmar azert kicsit megnyugodtam.
2012. jún. 15. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
örülök,jobbulást a kutyusodnak:)
2012. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!