Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van itt Rottweilere?

Kinek van itt Rottweilere?

Figyelt kérdés

Nekem Augusztus körül hozzák a Rottim és azt mondták az anya 56 centi 38 kilo, az apa meg 65 centi 55 kilo,


Azt mondták hogy Szuka kutyát kértem azt mondták kb 55-58 centi lesz szeretnék képről látni ilyen méretű kutyákat kb.


És nem sok érte 60 ezer forint?


De elsősorban képeket kérnék ha tudtok valahonnan előre is köszönöm.



2012. jún. 16. 21:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget.....egyszer Reggelek ide és még választ se kapok
2012. jún. 16. 22:10
 2/6 anonim válasza:
Szerintem nem elviselhetetlen összeg a 60 ezer érte, ha a kiskutya be van oltva, és rendezve vannak a dolgai, egészséges. (képet nem tudok, bocsi. azért remélem hasznos valamennyire a válaszom.)
2012. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az attól függ van-e neki törzskönyve.Ha versenyre akarod vinni akkor kell.Ha törzskönyv nélkül van akkor sok érte.Az enyém nekem a kan 2 éves a szuka másfél éves.Azt tudnod kell a szuka sokkal nehezebben tanítható és hevesebb.Ez nálam is így van.A kereszt szüleim is foglalkoznak rottweiler és náluk is a szuka hevesebb.Náluk annyira hogy most veszettség elleni oltásnál le kellett nyugtatózniuk.Ha első rottweilered helyedbe kant választanék.Ez saját tapasztalat.
2012. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem rengeteg. Én 15ezerért vettem a rottweilerem aki oltva volt meg minden ami kellett. Szerintem drága.
2012. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem 4 van.

elsőt ajándékba kaptam,másodikat 25ezerért vettem,harmadikat 10ezerért,az utolsót(Militant) meg 75-ért.

Különbség csak annyi,hogy akit kaptam annak semmije se volt meg.Értem erre (oltások,chip,törzskönyv...)

Militant-nek pedig összes oltása,útlevél,törzskönyv,chip megvan...

Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni,hogy soha nem fogom megbánni,hogy megvettem őket.Igaz,hogy ha most gondolkoznék kutyavásárlásban nem adnék ki ennyit,de hogy ugymondjam "megérik a pénzüket"!:) ja és ezt mindenkinek elmondom aki rottweiler vásárlására teszi a fejét,hogy HARCIKUTYÁK,őket fegyelmezni KELL,ha ez el marad régen rossz...

Ezt leszámítva én csak jókat tudok rolluk elmondani!:)

Egy csivavával élnek együtt,kell nekik a mozgás,de minden pillanat amit velük tölthetek maga a mennyország. :)

2012. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van 3 rotim. 7-8 évesek. 20 éve rotizok. más fajtára nem is cserélném le. imádom őket. 50-60 kg közöttiek. ha kiállításra, versenyre akarod tartani és a papírok is megvannak rendben, akkor nem sok a 60, de ha csak egy fajtatiszta kutyust akarsz nevelgetni otthonodban versenyek nélkül, akkor sok. mifelénk 20 30 között mennek a kölykök, akikből családi kedvenc lesz és nem mutatványos versenykutya.
2014. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!