Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BKV szerelvényekre (pl. :...

BKV szerelvényekre (pl. : busz, metró) lehet vinni egy 10 hetes kiskutyát szájkosár nélkül?

Figyelt kérdés
.
2009. júl. 6. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Az szabályzat az irja hogy kell,de egy 10 hetes kutyának nincsenek meg az oltásai ha ez elkerülhetetlen akkor box-ban szállisd. Még összeszed valamit.
2009. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek igaza van még ne szállítgasd, ha elkerülhető, max boxban.

Én annyit tennék hozzá, hogy felnőtt apricotomat úgy viszem, hogy a nyakában van a szájtyű és találkoztunk már párszor ellenőrrel, de nem szólt meg ezért, csak ugye gyorsan lyukasztanom kellett neki, de nem minden alaklommal. Ellenőrtől függő, h büntet-e ilyenért vagy sem.

2009. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Hát nekem az apám buszsofőr,és senkit sem enged fel a buszra szájkosár,póráz és jegy nélkül...
2009. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktak belekötni, pláne hogy valószínűleg nem a padlón, hanem mint "kézipoggyászt" fogod szálíltani. A fura orrú kutyák miatt sem szoktak hisztizni, sőt tulajdonképpen a nagyobbak miatt is csak kevesen szólnak.
2009. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti!

Tapasztaltam már, hogy vannak buszsofőrök, akik bunkók: A kutyusom a régi buszok zajától nagyon fél, és nem száll fel, csak ha már fönn van akkor nyugszik meg. 25 kiló körül van, én meg lány vagyok, és nem túl kondis szóval azért kell 1 fél perc mire fölteszem, de az ilyen sofőrök nem egyszer már rámcsapták az ajtót...


Apukád mit gondol erről? Merő kíváncsiságból kérdem, de tényleg. Most azért ilyen türelmetlenek velem, mert szorít a menetrend, vagy mert rühellik a kutyákat? A mamókákra persze több percet is szánnak, h felszáljanak... :S

2009. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen a soförök tényleg elég bunkók szoktam lenni. Pár hete vittem orvoshoz a 8honapos kisteremtű kutyám aki alig tudott mozogni olyan beteg volt, a sofőr meg elkezdett ugatni hogy hol a szájkosár meg ilyenek aztán ilyet szól máskor nemfog felengedni, mondom van jegye a kutyának ilyet szól h nemérdeklin. Amúgy asszem hogy a kis táska méretű kutyákra nem kell szájkosár és jegyet s kell venni neki, bár ebbe nem vagyok biztos.
2009. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem igen , mert nem engednek fel.
2009. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!