Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen sport...

Szerintetek milyen sport illik a kutyusomhoz?

Figyelt kérdés
A kutyám nagyon aktív imád mozogni és futni de ha tanítom akkor nagyon figyel rám és könnyen megjegyzi a dolgokat milyen kutyás sport illik hozzá DogDancing frizbis agllity?

2012. jún. 20. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
thai box
2012. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta?
2012. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Keverék
2012. jún. 20. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyira mélyen nem ástam még bele magam a kutyás sportokba, én egyedül az agilityről tudok nyilatkozni, úgyhogy én ezt ajánlom :)
2012. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján bármelyik. Próbáld ki mindet sorjában, aztán majd meglátod, melyiknél ragadtok le. Sokan mondjuk többet is csinálnak egyszerre, nem is kell csak egyet kiválasztanod, ha egyszer több is bejön.
2012. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akár mindet csinálhatod, ha van rá lehetőséged.

Ezek közül legkönnyebben otthon/netről tanulva inkább a frisbeet és dogdancinget lehet.

Agilityt edző nélkül nem ajánlanám. De ha van edzési lehetőségetek, akkor csinálhatod akár mindhármat, a kutya bírni fogja tuti. :)

2012. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!