Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám sokat eszik (? )

A kutyám sokat eszik (? )

Figyelt kérdés
Most ebben a nagy hőségben valamiért sokat eszik a kutyám(?) Pedig eddig mindig ugyanazt ette, ugyanabban az időben nem értem(?) Kicsi 6 kilós yorki kutyám van, napi 1 deci tejet is kap délben, de most nagyon megnőtt az étvágya, állandóan a hűtőt bámulja és sír, mi lehet a probléma? 3 éves(?)

2012. jún. 21. 16:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
amit beraktál kutyát nem 5 kiló hanem 2,5 :)
2012. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Beraknál képet a kutyáról? 6 kilós yorki az nagyon nagynak tűnik, és ha a standardnak nem felel meg (amit be is másoltak) akkor az kizárt, hogy hivatalos versenyen bármilyen díjat nyerjen. Ha csak hobbi kategória akkor nem szóltam, mert ott nem standardot néznek.


A kérdésedhez:

A kutya annyit eszik amennyit adtok neki. Ha egész nap ott a kaja előtte, akkor egész nap enni fog. Feltételezem azért áll a hűtő előtt, mert rájött, ha ott áll, és sír, akkor kaja jön = jutalom. A kutyák nem hülyék, az ilyeneket hamar megtanulják, összekötik.

A probléma az lehet, hogy kicsit nevelni kéne (következetesen, rendesen) és nem csak szeretgetni, és a kénye-kedvét kielégíteni.

2012. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Igen, képet szeretnék én is. 6 kg-os yorki, ezt látnom kell. :D

És igen, amit belinkeltél, az 2,5 kg, nem 5!!

2012. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
2012. jún. 22. 15:39
 15/20 anonim ***** válasza:
Aranyos kutya. Hogy hívják?
2012. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
A kérdésemre nem kaptam még rendes választ csak azt hogy kamuzok.. arra kérnék először választ...
2012. jún. 22. 20:18
 17/20 anonim ***** válasza:

Szerintem adj neki kevesebb kaját, és akkor nem akarna folyton enni. Enyém is ezt csinálta, adtam neki rendes jó nagy adagot, erre meg még mindig bámul, meg követ kajáért. Adtam neki többet, és csak többet akart. De nem szabad, mert akkor már gurulni fog.

A jól lakott kutya mindig éhes.

2012. jún. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. jún. 23. 11:47
 19/20 anonim ***** válasza:
te szabd meg neki hogy mennyit egyen :) egyszerűen rájött, hogy ha a hűtőnél sír, kapja a kaját. csakis ezért csinálja ezt. az egészséges kutya mindig éhes.
2012. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Én úgy osztom be a kajáját hogy van egy nagy adag reggel egy kicsit és este egy kicsit, van mikor napközben egy keveset kap
2012. jún. 23. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!