Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes Westienél nagy baj...

8 hetes Westienél nagy baj az, hogy ha az egyik lábán a tappancson az egyik " folt ( pamacs) " az nem fekete hanem rózsaszín?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj?
2012. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj!A tacskómé is olyan.
2012. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát csak azért, mert a többi fekete ez meg rózsaszín, ja és az 1.-nek csak annyi, hogy az iskolában kellett volna megtanulni a szövegértést,, ha gondolod ajánlok neked, vannak felnőtt iskolák is!!! A többieknek meg köszi : )
2012. jún. 23. 12:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Mostmár nincs itt az akit 1.-nek írtam, úgyhgy nem rád értettem!!!! sry
2012. jún. 23. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! A pigmentálódás nem biztos, hogy már teljesen befejeződött 8 hetes korra. Lehet, hogy még az az egy folt is fekete lesz, de ha mégsem, ez nem jelent problémát. Az én kutyámnak az orrán volt egy pici rózsaszin, de kb 1 éves korára az is fekete lett. Szóval nem baj, nem betegség, és ha kiállitani akarsz a kutyussal szerintem emiatt nem vonnak le pontot.

Zsuzsa.

2012. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!