Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labradorosok, nektek mekkora...

Labradorosok, nektek mekkora a 8 hetes labradorotok?

Figyelt kérdés
Megtudnátok mérni a nyakát körbe? És az orrától a farkáig meg mekkora a marmagassága? és a feje teteje kb. hány centi magasan van?
2012. jún. 25. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudok pontos adatot adni mert már elmúlt 8 hetes:D mihez kell a méret? hátha tudok segíteni :)
2012. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemsokára lesz egy labradorrom és kb, hogy mekkora amikor elhozom, mert a kerítésünk alatt ki tud e férni... nekem a 10 hetes is jó lesz... de csak arra kell hogy ha kiférne a kerítés alatt akkor még idő előtt megcsinálnánk...
2012. jún. 25. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Elárulom: kiférne. Ha csak felmerül ez a kérdés benned, akkor már biztosan kifér. :) Nekem jóval nagyobb kutyám van és még ott is kifért, ahol aztán végképp nem gondoltam volna. Szerencsére nem az utcafronton, mert ott alapozott kerítés van, hanem csak a szomszédhoz ment át de amíg ki nem figyeltem hol szökik, addig magamtól rá nem jöttem volna!
2012. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De más magán okokból is érdekelne......
2012. jún. 25. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha itt senki sem tudja megmondani, akkor kérdezd a tenyésztőjét! Ő ugyanis fejből tud válaszolni az ilyen jellegű kérdésekre.
2012. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!