Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 éves magyarvizsla szukának...

Atees kérdése:

10 éves magyarvizsla szukának lehet még kölyke? illetve fel tudná nevelni? Illetve 3-4 éves kannal nyugodtan lehetne fedeztetni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 14:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%
Szeretheted őket,de mi lenne ha születne 10? Azt ne mond,hogy mindet megtartod. És rengeteg pénz 8 hetes korig nevelni egy alom kiskutyát,ezrét gondolom nem inygen osztogatnád.Akik elletik a kutyájukat 80%ban azért teszik,hogy hasznot húzzanak belőle. Ha te nem ilyen vagy,annak nagyon örülök-de ettől a véleményem ugyan az mint volt,és a kérdésedre is válaszoltam de mégegyszer megteszem:nem lehet törzskönyv tenyésszemle,és szűrések nélküli kutyákat szaporítani. Ha ezek adottak,10 évesen már akkor is öreg lenne hozzá.
2012. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

ha lenne vagy 10 akkor sztem valszeg hogy abból megennénk vagy 8at, de kettőt megtartanánk, de az is lehet hogy van annyi pénzem( mert pl milkás vagyok) hogy felneveljek 8 hónapos korig egy alom kutyát de lehet hogy a 9 is beleférne, de az is lehet hogy mindezek ellenére még szét is osztanék egy párat a rokonok és a haverok között, no meg az is hogy a maradék 20%ba esem(hmmmm milyen pontos statisztikai adat)

Örülök hogy örülsz, és hogy ettől nem változik meg a véleményed(mert ha nem ilyen lennék akkor igen?) de az is lehet hogy én átgondoltam volna a helyedben az érvelésemet,de persze felfogtam hogy 10 évesen már ne "öljem" meg a kutyámat ha nem muszáj és mindenesetre köszönöm hogy szakítottál rám egy percet a (valószínűleg) értékes idődből.

2012. jún. 25. 23:50
 13/22 A kérdező kommentje:
de az is lehet hogy túl sok lett a "de".
2012. jún. 26. 00:19
 14/22 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretnél kölyköket, akkor vállalj egy menhelyről ideiglenesbe párat, neveld és szocializáld őket. A menhely visszatéríti az árat ha kéred, de ha megtehetitek, akkor ne tegyétek. Ők továbbra is hirdetik őket a honlapjukon, ti kutyababáztok, a kölykök családban cseperedhetnek, nem egy szűkös ketrecben, az ő helyükre új kiskutyák mehetnek, és az öreg szukád sem strapálod le. Mindenki jól járna. Ha ragaszkodsz a vizslához, vedd fel a kapcsolatot a fajtamentéssel.
2012. jún. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%
Ironizálhatsz,nem tudom mi bajod van:) Nagyon felkaptad a vizet..dehát nekem mind1:) Úgy látszik ha az igazságot hallod az nem tetszik,itt én le is zártam.
2012. jún. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
SZAPORÍTÓÓÓÓÓ VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik te is azok közé tartozol akik a kutyát tárgynak tekintik, nem pedig egy élő, érző lénynek. "mert szeretem a kölyköket" ez egy nagyon önző indok. A kutyád mit szeretne? Biztos, hogy nem ezt. Már öreg hozzá, csak szenvedés lenne számára. Így is túl sok kutya van, tömve vannak a menhelyek, minden nap kóbor kutyák halnak meg az utcán, ha tényleg szereted a kutyákat, ne szaporítsd ezeknek a szenvedő lényeknek a számát.

Ha ezt nem érted meg, akkor nem szereted a kutyákat.

2012. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

:DDDDD

emberek! felfogtam! a kérdésemre a válasz NEM! OKÉ!nem ölöm meg a kutyámat, 1xüen csak érdekelt hogy lehet e még kölyke.


hihetetlen hogy mennyire primitív, buta, rosszindulatú emberek vagytok. felteszek egy 1xü kérdést és sokan letámadtok mert nyilván tenyésztő vagyok és engem csak az átkozott pénz érdekel. Ne magatokból vagy a környezetetekből induljatok ki! Engem meg NEM ismertek.


az előző hozzászóláshoz már télleg nem lehet mit szólni:D

2012. jún. 26. 12:04
 19/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért érdekelt, mert szeretnél kiskutyákat, nem? -.-" szerintem inkább menj innen, töröld le a kérdésedet, mert úgyis te jössz ki belőle rosszul, mint eddig is! ;)
2012. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%

A kérdező feltett egy kérdést azért mert szeretett volna olyan dologban kikérni a véleményeket, amihez nem ért vagy, csak kevésbé.

Van egy kutyája és szeretett volna egy utódot de,semmiképp sem szerette volna veszélyeztetni a szuka életét.

Ez lett volna a lényeg.

Erre , a válaszadók 80% anyagiakkal hozta össze a kérdést.

Ez ma Magyarország.

2012. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!