Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg lehet változtatni még a...

Meg lehet változtatni még a nevét?

Figyelt kérdés
Van egy kutyusom most 4 éves. 5 hónapja van nálunk és addig folyamatosan Sacinak hívtuk. Nekem nem nagyon tetszik ez a név és hát szerintem nem is illik a kutyushoz. Szerintetek még "át lehet nevezni". Erre sem igazán hallgat. Ha másképp hívjuk megszokja még?
2012. jún. 26. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! :) A mi kutyánk több névre is hallgat. Zizi az eredeti neve, de Zizónak, Zukunak, Zicseynek, Zuzónak is szoktuk hívni. :D
2012. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:D
2012. jún. 26. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a mostanira se nagyon hallgat, akkor mindegy minek nevezed el. amúgy igen, átnevezheted, szíved joga!
2012. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:)
2012. jún. 26. 20:44
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem fog megzavarodni?? Attól tartok....
2012. jún. 26. 21:04
 6/9 anonim ***** válasza:

HA most sem hallgat a Saci névre hivhatjátok lekváros fasírtnak is ugyan úgy tojni fog rá :)


Az én kutyám Vien,de szoktam hívni Kolbásznak meg Ribizlinek meg néha Pupáknak is.

2012. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kutyákat bármikor át lehet nevezni, ha akarod, félévente lecserélheted a nevét, kb. két hétig fura lesz neki, és ennyi. Neki nem kötődik az éntudata a nevéhez, mivel ők sem névről azonosítják egymást.
2012. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem nem azért fog figyelni mert vhoy szólítod, hanem a neki címzett hangsúly, és konaktus miatt. Legalábbis én ezt gondolom. Az én kutyám akkor is elolvad ha hozzászólok, tökmindegy, mit mondok neki...:)

Lehet még nem szokott meg igazán. Vidd el egyedül egy ingerszegény idegen környezetbe, és tölts el vele egy kis időt kettesben, mikor csak Rád tud figyelni, meglátod, pár alkalom után bármire hallgatni fog, csak Te mondd neki:)

2012. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!
2012. jún. 28. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!