Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek át tud szokni egy...

Szerintetek át tud szokni egy másik névre?

Figyelt kérdés
másfél éve befogadtunk egy kutyát majd elneveztük Bundásnak.. én nem tudtam neki ki találni nevet apukám meg ezt mondta így ez lett a neve. akkor volt 1 éves tehát 1 évig valahogy máshogy hívták de átszokott erre. most 2 éves és az lenne a kérdésem hogy lehet e neki más nevet adni (már nem lehet mert az oltási könyvébe Bundás van) na de ha itthon úgy mond becenévnek használunk valami mást? zavaró neki vagy hozzá szokik? egyszer kipróbáltam és bármit mondtam neki arra felfigyelt.. Ha igen mondanátok jó neveket ami illik egy "szeleburdi" pulihoz?
2012. jún. 27. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az állat fél éves lenne max.1 még talán,de 2 évesen már összezavarja.
2012. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.


Nekem is puli kutyám van amit úgy hívnak hogy Bundás. csak már 7 éves.kan.fekete.


A tied milyen színű?

2012. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
enyém is fekete, csak nekem nem nagyon tetszik ez a név így 1 év után.. mikor megnyírták nem volt semmi bundája aztán szóltam neki: Bundás.. és röhögtek egyet.. jó mondjuk ez nem érdekes csak elmeséltem. akkor marad.
2012. jún. 27. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, azoknak a kutyáknak sem tudják nagyrészt az eredeti nevét akik menhelyen vannak. Nagy részük kóbor/ kitett kutya. Még 10évesen is viszonylag gyorsan hozzá tudnak szokni az új nevükhöz. Ráadásul sok gazdi becézi a kutyáját, az enyémnek is van 4-5beceneve, mindre hallgat.
2012. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem, akkor lesz neki is egy "beceneve" amire majd hallgatni fog remélem :D
2012. jún. 27. 19:18
 6/6 anonim válasza:
szerintem ha lassan elkezditek becézgetni akkor igen
2012. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!