Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya mellső lábán hátul az...

A kutya mellső lábán hátul az a gumó mérete összefüggésben van a majdani felnőttkori méretével?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom a nevét sem, tudjátok biztos, miről beszélek. A mellső lábán van hátul, kicsit magasabban, és ugyanolyan, mint a mancsa.Csak egy kis bütyök magában. Az egyik kutyámnak kétszer akkora, mint a másiknak, pedig nagyjából egyformának kellene lenniük felnőtt korukra méretre.
2012. júl. 1. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a mancsáról hallottam hogy azzal be lehet kaéibrálni a felnőtkori méretét
2012. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az köznyelven a növőgumó. Amelyiknek túl nagy, általában kálciumot adnak neki. Mit esznek a kutyáid?
2012. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen? ezt még nem hallottam. De én arról beszélek, ami a mellső lábának a hátsó felén van és ugyanolyan bőr, mint a tappancsa. Az egyik brit junior premiumot, a másik brit care junior premiumot.
2012. júl. 1. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Áááá, azzal nem kell törődnöd. Az nem a növő zóna. Az egyedi a kutyáknál.
2012. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? És annak pontosan mi a neve amúgy?
2012. júl. 1. 17:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Szégyen, de nem tudom. Szerintem az is talppárna, ami felfogja az ütődést, ha a kutya nem csak a talpán ér földet.

Azért engem is kíváncsivá tett ez a dolog :))

2012. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D ezek szerint nem csak én vagyok az egyetlen... ha megtudod, szólj! Köszi
2012. júl. 2. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!