Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya chip regisztrálva...

Ha a kutya chip regisztrálva van a petvetdata.hu-n akkor az számít a chip normális regisztrációjának?

Figyelt kérdés
Pár hete kapott chippet a kutyusom, regisztrációval 1ütt kértem a betételt. Elkérték az adataimat meg a kutya adatát is. Megnéztem a petvetdata.hu-n, chipszám alapján megtaláltam, de csak a kutya nevét és fajtáját adja ki ( az probléma, hogy más fajtát írtak be mint az oltási könyvben van? oltási könyv: ujfoundlandi keverék, chip reg: pumi keverék:-))Ha esetleg elveszik a kutyus és egy állatorvos megnézi a chippet akkor kiadja neki az én adataimat is?? Nem kérdeztem erre rá az orvosnál és most nem tudom, minden oké-e a chippel?!
2009. júl. 9. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is van chip a kutyámban. Nyugodj meg a petvetdata.hu nem még szép, hogy nem adja ki a neved és lakcímed. Ez bizalmas, csak állatorvosok látják. Ha elveszik a kutyus akkor a chip leolvasása után megtalálnak ez épp erről szól. A szám alapján megtudja nézni a gazdi nevét és lakcímét.

De ha még mindig úgyérzed, hogy nem vagy benne biztos ha legközelebb mentek dokihoz kérdezd meg.

2009. júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, gondoltam arra hogy bizalmas info azért nem írja ki.
2009. júl. 9. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Mezei látogatóknak csak a kutya nevét, nemét, és fajtáját írja ki, hogy azért ellenőrizni lehessen a regisztrációt. Állatorvosoknak van hozzá teljes hozzáférésük, ők látják a gazdi adatait is. Ha kiadta találatnak akkor biztosan regisztrálták, keverékeknél nem számít, hogy milyen fajta keverékei, főleg ha nehezen megállapítható:) Örülök, hogy már nem csak a törzskönyves kutyák, hanem a keverékek közül is egyre több kap chip-et (rövid időn belül úgyis kötelező lesz).
2009. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Nemét nem írja ki, csak a nevét, számát, és fajtáját. első válaszoló voltam
2009. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, akkor megnyugodtam, hogy be is regisztrálták:-)
2009. júl. 9. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!