Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami ötlete valakinek?...

Valami ötlete valakinek? Megoldásokat szívesen várok, kutya "mentő" akció.

Figyelt kérdés

Van 2 kutyánk, egy csivava (3 éves kan) és egy amstaff (5 éves kan). Az amstaffnál diszpláziát állapított meg az orvos, azt mondta lassan el kell altatni. Télre valószínű nem lesz meg, mert nem akarjuk rosszabb legyen az állapota, sajnos műtve volt már gyógyszert nem mondott a doki. Másik doki csak azt mondta szalag szakadás. :S Nos, egyik ismerős most szólt lenne 6 kiskutya, aminek minél előbb gazdi kell, vagy menhelyre kerülnek. Én szívesen fogadnék be egy kölyköt, de van 2 kutyánk. Közvetlen rokonságba nem kell kutya, van... Barátoknak is nem tudom nagyon akarok segíteni egy kicsin valami ötlete valakinek? :S

Előre is köszönöm.



2012. júl. 1. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

5 évest DP miatt altatni? Ráadásul a másik doki szerint Szalagszakadás? Megröntgenezték? Súlyos DP-s kutyát is lehet bizonyos gyógyszerekkel élhető életben tartani.

Végül is mi köze a stafi állapotának a gazdakereső kicsikhez?

Ja, hogy stafi elaltatva, Te pedig segítesz egy kölyök befogadásával?

Szép dolog, hogy gazdát keresel az alomnak, de Neked a saját kutyádat kellene rendbe hozni .

2012. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem oltást kértem, a kutya egész nap fekszik, vékonyodik a lába. Azért mert kutya, attól érez, nem tudom mennyire lenne jó ugyan ez a helyzet egy embernek. Nekünk sem a legjobb. 2 éve voltunk másik dokinál mert akkor is baj volt a lábával, akkor volt műtéte.
2012. júl. 1. 15:02
 3/7 A kérdező kommentje:
az amstaff pedig úgy, hogy hát ha nem találni nekik gazdit (a kutyusok az ország másik végébe vannak). Akkor mégis valahova rakni kell esetleg rábeszélni anyut. Nem tudom valamit kezdeni hova tehető legalább egy picur, mert voltam menhelyen, nem lenne olyan jó ha oda kerülnének
2012. júl. 1. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
az ismerősödnek modn meg hogy ne szaporítson
2012. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
A kutyádat vidd el egy normális ortopéd orvoshoz. Pesten erősen ajánlom a Seregi dokit a Felicavetben. Az ismerősödnek meg ezúton küldök egy nyakon verést. Ha már egyszer hagyta megszületni azokat a szerencsétleneket, akkor tartsa őket, amíg gazdit nem talál nekik! Az atyaúristen is kutyával, sőt kölyökkel van tele, attól tartok, rövid időn belül nem lehet nekik gazdit találni...
2012. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Győr környékén lakunk.

Az ismerősöm pedig nem a kutyák gazdája, azt hiszem nem őt kéne szidni, ő is csak segíteni akar. Így nekem ajánlotta mi lenne ha...

2012. júl. 1. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:
vidd a szabadhegyi állatklinikára,ott biztos meggyógyítják és kivizsgálják,nem pedig elaltatják szegényt!
2012. júl. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!