Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agilitysek hogy is van ez?

Agilitysek hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Szeretnék most már teljesítmény osztályba lépni a kutyussommal de nem tudom hogy hogyan juthatok teljesítménykönyvhöz meg persze kivel kell beszélni hogy lemérjék a kutyát?

2012. júl. 2. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Itt tudsz igényelni teljesítmény könyvet: [link]


Mármint hogy mérjék le a kutyát? Nem egészen értem ezt a részét. Igazából annyiból áll, hogy A1 kategóriába nevezel a kutyád méretének megfelelően (marmagasság) és kész is. Befizeted a nevezési díjat és indulhatsz is a versenyen.

Vagy a marmagasságot szeretnéd leméretni?

Ha igen, akkor az magad is le tudod mérni, vagy megkéred állatorvosod, vagy az edződet.

2012. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen a marmagasságát szeretném leméretni mert úgy fogja a bíró besorolni valamelyik méret osztályba vagy nem jól tudom?
2012. júl. 2. 21:45
 3/12 A kérdező kommentje:
jah és ha meg igénylem a teljesítménykönyvet az ki postázzák vagy hogy működik?
2012. júl. 2. 21:47
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát én már voltam agility versenyen igaz még csak kezdőben, de én még sosem láttam, hogy a bíró lemérte volna a 140 kutyát. Szóval ezt az edződdel együtt kell lemérnetek, vagy a dokival és a megfelelő kategóriában nevezel majd. Szóval ne számíts arra, hogy ott fogja neked bárki is lemérni, ez nem olyan mint egy boxmérkőzés. :)

Egyébként voltál már agility versenyen? Mert ha nem, akkor javasolnám, hogy először kezdő kategóriában induljatok, hogy szokja a kutya.


A teljesítménykönyvet meg kipostázzák igen.

2012. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

voltunk már igen kezdő kategóriába és úgy érzem itt az ideje feljebb lépnünk.

[link]

Itt is itt van a videóba hogy leméri a bíró a kutyát

01:09-01:38

2012. júl. 3. 10:10
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez szerintem a film kedvéért, szemléltetés céljából van.

A versenyen nem méricskélnek az tuti biztos.

Max amin el tudom képzelni, az a világbajnokság, amin lemérik konkrétan.

Onnan tudom, hogy nem mérnek, mivel a mi sulink is szervezett már versenyt és ott sem volt ilyen.

2012. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm.

Akkor ahol ott van h marmagasság hitelesítés akkor egy állat orvos is lemérheti és ő is aláírhatja?

2012. júl. 3. 10:53
 8/12 anonim ***** válasza:
A kutyákat igenis leméri a bíró mielőtt A1-ben indul! Be kell írni a teljesítménykönyvbe és le kell pecsételtetni,anélkül nem érvényes.
2012. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

akkor jól tudtam de hogy van ez a dolog versenyen oda sétálok egy bíróhoz és kérem hogy mérje le?

És akkor ez a teljesítménykönyv igénylés is hogy van? ahogy itt leírták nekem?

2012. júl. 4. 22:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor lehet ott van a gond, hogy én még nem voltam olyan versenyen, ahol elsőre indult volna A1-es? :O

Na majd hétvégén megkérdezem edzőmtől, hogy hogy van ez.

2012. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!