Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek kutyábol a fiu...

Szerintetek kutyábol a fiu kutya vagy a lány kutya a jobb? amugy a fajta (kuázusi)

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 14:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szuka.
2012. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A szuka sem szül, ha ivartalanítjátok:)
2012. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
tudom de drága a szuka meg a kan ivartalanitása is kant akaruk ivarosan és jolnevelten ugy nem lehet baj belöle?
2012. júl. 3. 14:45
 14/23 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Ez egy kőkemény kutya, ennél keményebbet nem is választhattatok volna. A szuka is simán vissza tud fordulni a gazdájára, méghozzá nem is akárhogy. A terület védő ösztöne nagyon erős. Kőkemény nevelés nélkül (ami, már most könyvelem, nálatok nem lesz meg, hisz mint mondod, első kutya) a gazdáját is képes szétszedni, ha olyan helyzetbe kerül. És a nevelés alatt nem a verést, pofonokat, stb. értem, hisz az csak olaj a tűzre ennél a fajánál. Már most keress fel egy nagyon jó oktatók vagy iskolát és a második oltástól kezdve járjatok majd vele segítséghez. Úgy a 8-9. hónaptól lesz kritikus a helyzet, addig kell nektek mindent megtanulnotok és a lehető legjobban nevelnetek a kutyát.
2012. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ahogy írsz és amiket írsz, abból én nem látom biztosítottnak, hogy ti képesek lennétek jól nevelni egy ilyen kutyát. Nemtől függetlenül bármelyik megtámadhatja a gazdáját, ha elrontják a nevelését. Márpedig ilyen tapasztalatlanul nem nehéz elrontani. Egyébként is minek nektek ilyen kemény kutya?
2012. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
hát mert csak ijet adnak a falunkban amugy szerintem meg tudjuk nevelni és nem fogjuk ütni mert tudjuk h az semmire se vezet csak rosszabb lessz töle akitöl vesszük a kutyát neki van 2 nagy kaukázusia és lány ha ö is tudja nevelni akkor nem lessz gon amugy töle kérünk segitséget ha rosszabodna a hejzet.
2012. júl. 3. 14:56
 17/23 anonim ***** válasza:

Kösz, nincs több kérdésem...


Ja, csak még egy: Melyik falu? (Csak, hogy elkerülhessem.)

2012. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
:D nem fog megharapni a falu nevét nem irom ki :D
2012. júl. 3. 15:00
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy szaporított ivaros kan kau egy totál béna, felelőtlen, tudatlan és kezdő gazda kezében! A kérdés tökéletes példája a kutyatámadások előzményeinek.
2012. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én azért nem értem a kérdést, mert csak kant akarsz, akkor nem mindegy, hogy ki mit ír?:) Én kan párti vagyok.
2012. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!