Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Engem megbüntethetnek...

S. O. S. Engem megbüntethetnek emiatt? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ha látok pl. a tűző napon egy parkoló autóba egy kutyát felhúzott ablakokkal és betöröm a kocsi ablakát akkor mit kaphatok? Gondolom elő állítanának engem is, de ha úgy nézzük akkor én csak állatot mentettem! Mert ugye ha 38°c fok van árnyékba akkor egy kocsi ami a napon áll lehet 50 fok is... amibe szerintem elég hamar elájulhat vagy akár meg is halhat egy kutya!
2012. júl. 3. 17:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Téged büntetnének, mivel nem igazán tudnád megmagyarázni, hogy te csak a kutyának akartál segíteni. Simán lophattál, volna is a kocsiból. Meg hát azzal, hogy be törted más kocsijának az üvegét már eleve más tulajdonának megrongálása.

Bár nagy valószínűség

2012. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem ez a rendőröket nem igazán hatja meg, sajnos a kutya és a kocsi is más tulajdona, te pedig gyakorlatilag rongálod, ezért büntetnek. A kutya se a tiéd, vele is a gazdi kell törődjön. A legbiztonságosabb, ha ilyen esetet látsz, hogy hívod az állatvédőket, nekik van joguk cselekedni
2012. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Önbíráskodásért, magántulajdon rongálásáért, hogyne! Ha nem csinálsz fotót, a tagot elő sem veszik állatkínzásért.
2012. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*Bár nagy valószínűséggel a kutya gazdáját is figyelmeztetnék, hogy ne hagyja a kocsiban a kutyáját de szerintem ő megúszná ennyivel, míg te nem.
2012. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát csak amire kihívnám az állatvédőket és amire kijönnének lehet h késő lenne a kutyának! szerencsére még nem láttam ilyet csak a tvbe volt.. de mondjuk én szó nélkül betörném!
2012. júl. 3. 17:27
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne hagyj nyomot, ne legyen szemtanú... :) Egyébként, ha mégis észreveszik, akkor a rendőr kihívása előtt megegyezhetsz a tulajjal, hogy nem jelented fel állatkínzásért, és akkor ő se jelent fel garázdaságért. Ilyen időben pár perc alatt 60-80 fokra felmelegedhet a kocsi belseje. Én azt tenném, hogy rendőrt hívok, ha látszik, hogy rosszul van a kutya, csak akkor lépnék tovább. Egyébként előtte nézd meg, hátha nyitva az ajtó. :)
2012. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ilyenkor a rendőrőket kell kihivni, és őfognak intézkedni a kutya sorsáról. Lehet állatvédőket kihivják vagy valami.
2012. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Engem meg az ilyen állatb*zik húznak fel! Gyűlölöm az ilyeneket! Egy kis korcsot többre értékelnek mint az embertársaikat. Segíts a hajléktalanokon, ha ennyi energiád van! Annak legalább van értelme, nem úgy mint a kérdésednek!

És egyáltalán mi közöd van más kutyájához?!

2012. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hívj rendőrt, hivatalból segítenie kell. Az előttem szólónak üzenem, hogy a kedves édesanyjával menjenek el hajléktalanokat segíteni.
2012. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

9-es

hát figyelj, ha választanom kellene ki maradjon életben egy kóbor kutya vagy te..a kutyát választanám.sőt én magam vernélek agyon.

2012. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!