Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyi állatok? (Túl rövid)

Menhelyi állatok? (Túl rövid)

Figyelt kérdés
Ki akar mostanában menhelyről örökbe fogadni kutyát vagy macskát?

2012. júl. 4. 10:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Én egy hónapja fogadtam be egy törpesnaci szerü ebedlit :) Mostanában nem tervezek többet.

Teltház van nálam :D

2012. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérdezed? :)

Mi is tervezünk, bár egy kicsit később egy kutyust! :)

2012. júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
hát én ha tehetném, annyi kutyát vinnék haza, amennyi csak lehet, de már van kettő, és az elég. Ha külön fogok élni és bazi nagy kertem, meg meg is engedhetem magamnak a gondozásukat, akkor biztos több menhelyes kutyám lesz, ez az álmom :)
2012. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ideiglenesbe jött 2 hónapja egy tacsi keverék, nem jött érte a kiszemelt gazdi, úgyhogy mi örökbe fogadtuk. :)

Most van itthon 3 ideiglenes cica, 1 kutya, + saját cica, kutya. Mindez panellakásba. Ha saját házam lesz, egy lépést nem lehet majd tenni az állatoktól.

2012. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem most érkezett a második macskám. Nem menhelyi, de az lett volna, ha nem hozom el :)
2012. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ne ilyenek írjatok hanem olyant aki most akar hozni mert van egy oldalam ahol menhelyi állatokat hirdetek!!!!
2012. júl. 6. 14:14
 7/20 homo ludensz ***** válasza:
Nos én tervezte májusban talán és itt a neten kinéztem a kutyust írtam a menhelynek emailt, megírtam hogy kertes családi ház két telek összenyitva a fiammal.Nekünk is van egy kutyusunk és a fiamnak is de őt nagyon szerettem volna megkapni.Ezt mind leírtam letelefonáltuk a menhely ügyintézőjével s ő felhívta a figyelmemet az örökbefogadási szerződésre. Kb. olyan mint ha gyermeket szándékoznék örökbe fogadni... Próbaidőre ideadják és vagy elfogad minket vagy nem. Mostanában az ajándékba elvihető kutyusokat nézegetem a neten és mindegy hogy keverék vagy fajtatiszta.
2012. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%
Mi megnéztük az Illatos útit, csak nagy és idősebb (vagy gazdik által leadott) kutyák voltak. Menhelyen is voltunk, ott lehet a kiszemelt állattal sétálni, ismerkedni, de mindenféle szerződést iratnak alá. Úgyhogy kivárjuk a kánikula végét, aztán lemegyünk vidékre és hozunk onnan kutyát. Nem fognak vele ennyit vacakolni, feleslegesen. Mi van, ha a szerződéssel örökbefogadott kutya nem hajlandó az utcán menni, mert retteg minden járműtől? Egyszerűen pánikbeteg a szerencsétlen. Te visszaadod, aztán már nem is kaphatsz másikat? Na nem, nem kell ez a tortúra.
2012. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Tudsz olyan menhelyet, ahonnan kiviszem a kutyát és felszáll velem (némi nógatásra) a buszra? Legalább ismeri valamennyire a pórázt? Nem esik pánikba az utcán? Nem idősebb fél vagy egy évesnél, nem baj, ha keverék? És nem beteg? Ha tudsz ilyet, hirdesd.
2012. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem értem mi bajotok a szerződéssel. Nekem is van szerződéssel örökbe fogadott kutyám, és ideiglenesek, akik szerződéssel mennek gazdihoz. Ezzel pont az olyan embereket próbálják kiszűrni, akik az első probléma esetén vissza dobják őket. Nem tárgyak, lelkük van. És ha a háztól befogadott kiskutyával baj van, akkor mi történik vele? Az én örökbe fogadott kutyám is problémás, sőt, problémás a köbön, de ennek ellenére soha meg sem fordult a fejemben, hogy vissza vigyem. Ezt már tudtam akkor is, amikor elhoztam, így a szerződésben nem láttam semmi kivetni valót.
2012. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!