Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a féle hám mennyire jó így...

Ez a féle hám mennyire jó így nyáron?

Figyelt kérdés
[link] Ilyen hámot szeretnék venni a kutyámnak. Valakinek tapasztalata róla?
2012. júl. 4. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
ha feketet veszel,melege lesz benne :))
2012. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elég vastagnak tűnt a boltban, meg párnázott is. Nem pontosan ilyen, mert szürke színű és nincs rajta a "puppy dog" felirat. De jó mert fényvisszaverős és a nyak résznél a textil alá van bevezetve világítós "nyakörv" amit ha bekapcsolok villog.

Csak kérdés az, hogy nem-e lenne melege benne nagyon?

2012. júl. 4. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:
De, melege lenne.
2012. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyárra nem jó. Melege lesz benne.
2012. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem érdemes megvenni? Többnyire este használnánk.
2012. júl. 4. 13:07
 6/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nyáron késő esti sötétben történő sétához szerintem nem gáz. Ősszel-télen nagyon praktikus a korai sötétedés miatt.

Ha vízbe lehet rakni, akkor most nyáron séta előtt alaposan áztasd be, így még hűti is a kutyát :)

2012. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
sztem nagyon melege lesz benne főleg ha hosszúszőrű
2012. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem olyan vészes. Végülis megvettem a hámot, de nem bántam meg. A nyakánál vastagabb az tény, de csak azért mert van benne egy olyan szál ami pirosan világít. Így több legyet ütök egy csapásra, mert fényvisszaverős is, villog is így én is látom majd. Elől a mellkasrésznél az az anyag hálós, nem zárt. hátul pedig a hám többi része ahol a csatt is van, vékony, ugyan olyan mint egy másik hám.

Nyáron rövid szőre van, levan neki vágva. Télen hosszú.

Ha gondoljátok töltök majd fel róla képet nektek.

2012. júl. 4. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!