Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért nem fél minden kutya a...

Mért nem fél minden kutya a vihartól?

Figyelt kérdés
Az én kutyám nagyon fél a vihartól, de hallottam másoktól, hogy az ő kutyáik észre sem veszik, meg sokszor látom, hogy viharban sétálnak a kutyáikkal, az enyém az ajtóig sem merne elmenni. Mitől lehetnek ilyen különbségek kutyák között? A neveléstől, fajtától, esetleg korábbi traumától? Ki lehet ezt a félelmet iktatni belőlük?
2012. júl. 5. 23:12
 1/8 anonim válasza:
Fajta és trauma. amúgy ki lehet az enyémből sikerült tudod mi kell hozzá rengeteg szeretet
2012. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Idegrendszer kérdése, egy erős idegzetű kutya nem fél a vihartól, az enyém sem pl.
2012. júl. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem tegnap kint ették a vacsorájukat a teraszon, (6 hónaposak). Aztán még elmentek pisilni is, mindezt a viharban. Idegrendszer kérdése.
2012. júl. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés :) 4 hónapos skót juhászunk meg sem hallja a vihart vagy a tüzijátékot. Úgy durmol, a legnagyobb dörgésnél is, hogy öröm volt nézni. Anyukám tacsija viszont a föld alá is elbújna, annyira fél...
2012. júl. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem két kutyám van. A 3 éves spánielemnek meg sem kottyan a vihar nagyon nem érdekli őt. Viszont van egy 5 éves német juhászom is ő kinti kutya, de amint vihar van egyből beszalad a fás kamrába, mert ott szokott aludni, bebújik a sarokba és neki áll reszketni. Persze ilyenkor be engedjük őt a garázsba mert télen vagy nagy melegbe mindig ott van bent. A spánielemet meg nem zavarja, ő mindig a garázsba lakik sőt sokszor van olyan hogy vihar kellős közepén ki megy elvégezni a dolgát.
2012. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És hogy alakul ki egy kutyánál, hogy erős vagy gyenge idegrendszerű lesz? Vagy faji, genetikai dolog ez?
2012. júl. 8. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Öröklött.
2012. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!