Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hűtsem a kutyám ha...

Hogyan hűtsem a kutyám ha retteg a víztől? Nagyon durván fél tőle, néha már a pohárból kilöttyenő víztől is megijed és menekül. Ráadásul teljesen fekete és még könyebben felmelegszik a teste.

Figyelt kérdés

Nem szeretném hogy baja legyen, és nem tudom mitévő legyek. :\ Félek hogy hűgutát fog kapni. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. júl. 8. 03:44
 1/7 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam hogy magamhoz hívom mintha csak simogatni akarnám és akkor lassan leöntöm kancsóból
2012. júl. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első! Buli volt? :D


Ha nem igényli a vizet, akkor az a lényeg, hogy legyen neki árnyékos helye, ha teheted, engedd be a házba, ott hűvösebb van, esetleg locsold fel a kertet, hátha úgy belefekszik a nedves fűbe.

Én egyébként jutalomfalattal szoktattam hozzá a fürdetéshez, próbáld te is ezzel.

2012. júl. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kölyökkutyámmal úgy csináltam, hogy amikor épp félkómás állapotban volt fekve akkor hosszasan simogattam, be volt készítve mellénk egy tálka víz és csak egy nagyon picit vettem a tenyerembe és lényegében belesimogattam a vizet. Mondjuk ha már a csobogástól is megijed akkor ez se fog működni. Egyébként az is jó ha valami hűvös melléképületbe beengeditek, vagy a házba a kőre hűsölni. Ha van neki árnyék és friss víz nem hiszem, hogy hőgutát kapna.
2012. júl. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egy vizes törölközött rakj rá,illetve az is jó ha kertben az árnyékos helyeket felocsolod mind ahogy írták



mamámék kutyája is retteg a víztől bár őt nem is szokták fürdetni, és ilyenkor a kennelt ami árnyékos és betonos és a hozzá tartozó kifutott ami föld, végig locsolják és a kutya belefekszik a sárba :)

2012. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. júl. 8. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyakörv-megfogod és szépen , lassan meglocsolod. Ha valaha valami betegség miatt fürdetned kellene, mit fogsz vele tenni?
2012. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Saját pince a legjobb ilyenkor.
2012. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!