Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zoofaston hogy lehet utánvétel...

Zoofaston hogy lehet utánvételes fizetéssel rendelni?

Figyelt kérdés

Azt írja:

utánvételes fizetés - csak abban az esetben, mikor a Vásárló megbíz egy szállítócéget a küldemény szállítására és kézbesítésére

Ez mit jelent? Aki rendelt már így, leírná az eljárás menetét?



2012. júl. 9. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Az azt jeleni hogy a GLS futár szolgálatot választod vagy egy másikat bízol meg te .
2012. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha azt jelölöm be rendelésnél, hogy én bízok meg szállítócéget akkor felajánl egyet és nem kell nekem külön keresgélni? Akkor is érvényes az, hogy 8900 Ft felett nincs szállítási díj?
2012. júl. 9. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Én innen szoktam rendelni.Utánvétel-el,és nem választok másik futárszolgálatot. Jön a futár,neki fizetek. Küldenek emailt,a megrendelésről is,meg a futár-tol is kapsz,hogy mikorra várható a szállítás.
2012. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A megrendelés értéke: 234,40 zł(16 105 Ft)

Tényleges szállítási költségek (Global Trade szerződés esetés a SPRINTER futárszolgálattal együttműködve): 0,00 zł(0 Ft)

Törzsvásárlói kedvezmény:Köszönjük, hogy a Törzsvásárlónk, ezért a következő kedvezményben

2012. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet külön megbízni, ha van kedvenc futár szolgálatod
2012. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok a nem után kimaradt egy vessző
2012. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Már sikerült! Tényleg lehet a global trade-en keresztül is utánvéttel, viszont akkor elég félreérthető amit írtak külön a szállítási információknál.
2012. júl. 9. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!