Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi a legjobb nev...

Botondszigyarto kérdése:

Szerintetek mi a legjobb nev egy drotszoru foxterriernek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok mindentől függ. Főleg az egyed jellemétől... Én mindig úgy választok a kutyáimnak nevet ami rájuk illik.
2012. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A miénknek Mütyür volt a neve. Imádtuk őt, igazi családtag volt, nagyon hiányzik!
2012. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk foxi keverékünk van Mázli.:)

Bár igen van oka annak hogy ezt a nevet kapta.

A foxik elég karakteres kutyusok biztos eszedbe fog jutni egy név ha ránézel.:) Amúgy szerintem a Csibész és a Vacak név illik rájuk a legjobban.

2012. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tommy Junior ***** válasza:
Ha drótszőrű akkor kefe..
2012. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Foxi az jó név lenne neki.

DE mondjuk Mazsola (mazsi) vagy Tücsök.

2012. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A miénket Fidónak hívják!:)
2012. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszi de meg irjatok es vadaszkutya neveket
2012. júl. 11. 09:18
 8/9 Tommy Junior ***** válasza:
Tell Vilmos
2012. júl. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Geronimo ***** válasza:
Na legelso kutyam tacsi volt Taki nevvel de nem ide tartozik de masodik simaszoru foxi fuxi nevvel megtalaltam az utcan telen otthagyva szegenyzt dobozba hazavittem felepult okos volt mert szobatiszta lett belole es csak ha nagyon muszaly esetleg ne tudot kimenni a hazbol csinalta dolgat bennt, a masodik Drotszoru foxi volt es teri volt a neve a terrierbol es abbol hogy a nyulacskam elszabadult es a kutya elszakitotta akotelet es szegenyt megfgta es bol lenyelte de nevek: Teri Foxi Fuxi Dodoterike ha drodszoru akkor kefe ha sok afekete bwenne akkor kemenysepro ha lany es sok feher van benne akkor hofeherke satobbi :D
2012. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!