Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nincs meg az oltási könyv....

Nincs meg az oltási könyv. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két kutyám van, az oltási könyvük mindig egy helyen szokott lenni, erre nagyon figyeltem, de most az egyik nincs meg. És senki sem tudja hová lett. Kerestem,de nem találtam meg.

Ilyenkor mit tehetek? Kaphatunk újat? Minden oltása megvolt, és az orvos is tudja igazolni, hogy be lett oltva. Augusztusban következne az éves oltása.


2009. júl. 12. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az orvos ad újat Január 1-től úgyis új számozott oltási könyv kell a kutyáknak.
2009. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi. De abban benne lesznek a kölyökkori oltások? Vagy hogy megy ez?
2009. júl. 12. 15:22
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem, az egy új könyv, amibe mostantól írják az oltásokat. A kölyökkori oltásoknak már úgysincs jelentősége.

(Ha valami allergiát, beavatkozást be kell jegyezni, akkor azt úgyis tudja a dokitok, benne van az ő számítógépében is, akkor azt be fogja írni.)

2009. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ó. Nah akkor inkább keresem tovább:S Valahol úgyis megvan. Én azért szeretném ha a kiskoriak is benne lennének,biztos ami biztos alapon...

Köszönöm a válaszokat.

2009. júl. 12. 15:30
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én egyik kutyámnak (15 éves) már a 3. oltási könyvet írjuk tele. Neki sem hordom magammal az első kettőt, ami már betelt.
2009. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a másiknak is lehet újat kérni?
2009. júl. 12. 15:35
 7/14 anonim ***** válasza:
De figyelj,ha tovább keresed és megtalálod,jan. 1 től úgyis új lesz mindenkinek és senkinek sem lesz benne a kölyökkori oltás,szóval szerintem inkább hagyd.
2009. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Oké. És akkor ha most kérek, akkor már olyan lesz mint amit majd jan.1től lehet kapni?
2009. júl. 12. 16:57
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem igen mi az újjat kaptuk!
2009. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem MAJD jan. 1-től, hanem MÁR jan 1-től.

2009 január elsejével változott meg a törvény.

2009. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!