Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Árthat a kutyának a dinnye?

Árthat a kutyának a dinnye?

Figyelt kérdés

Az egyik kutyám él hal a dinnyéért (másik is szereti, de ő nem ugrik rögtön érte). Hallottam már pl szőlőről, mazsoláról, krumpliról, természetesen édességekről, hogy nem szabad nekik adni, nem tesz jót a kutyáknak, sőt... túlzott mértékben a szőlő akár sokkot is okozhat. (Ezen az oldalon emlékszem egy Yorkis gazdi meg is járta a mazsolával)

A kérdésem az lenne, hogy a dinnyével lehet-e hasonló probléma? Imádja, élvezettel rágcsálja, hideg, édes, leves. Viszont nem akarok kárt okozni neki. Tehát a kérdésem, hogy ezt lehet-e "túlzásba vinni"? Vagy esetleg egyáltalán nem jó nekik?



2012. júl. 12. 21:55
 1/4 Tyler913 ***** válasza:
Nem hinném,hogy ártana. Szerintem ha szívesen megeszi,adhatod neki nyugodtan.
2012. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is nagyon szereti, még soha nem hallottam, hogy a dinnye okozhat bármilyen problémát.

Azt leszámítva, hogy az éjszaka közepén is le kell vele mennem pisilni XD

2012. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A dinnyétől pont nem lesz semmi baja. :)
2012. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Éjszaka kint vannak, úgyhogy a pisilés nem gond. :)
2012. júl. 12. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!