Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legszebb kutyafajta...

Melyik a legszebb kutyafajta a világon?

Figyelt kérdés
Attól eltekintve, hogy a saját kutyátokat tartjátok a legszebbnek.

2012. júl. 13. 19:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%
Magyar vizsla. Nekem. :-)
2012. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%
boxerek
2012. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%
Husky és dobermann (huskym van, tök véletlen került hozzám, dobermannom pedig lesz:))
2012. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%

Miért kellett lepontozni a 10-est ???????????????????

"Bodza, a 15 hónapos kuvasz lett idén a világ legszebb kutyája." Erre büszkének kellene lennünk, nekünk magyar kutyásoknak! Hatalmas dicsőség!

[link]

2012. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
46%

Úgy tűnik nem csak egy verseny van.


[link]

2012. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
95%
Mostanában teljesen hasznos válaszokat lepontoznak. Gondolom az unatkozó szünidős gyerekek ide járnak szórakozni. Elveszíti ez az oldal a hasznosságát teljesen. Némely kérdés, válasz olykor már röhejes. A valóban értékes kommentek pedig le vannak pontozva! Szomorú!
2012. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nálam a szibériai husky és a szamojéd az abszolút befutó, szerintem ezektől nincsenek szebb kutyák... Persze ez csak én véleményem :)

Most van egy szamojédem, huskyt pedig egyenlőre csak szeretnék...

2012. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Dobermann!!! fenséges, tekintélyes, a kutyák Royce Rolls-a !!!:)
2012. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

# 15

Világkiállításon sok világgyőztes van. Bodza valószínűleg fiatal világgyőztes lett a korából ítélve. Minden fajtában a fiatal osztálygyőztes a fiatal világgyőztes címet kapja.


A belinkelt TV2 videót sajnos nekem nem játsza le.

2012. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
De az hogy egy kutya világgyőztes attól még nem a legszebb (ezzel nem kisebbíteni akarom Bodza érdemeit mert egy gyönyörű kutya), mert azt ugye a BIS körökben választják, és az idei Világkiállítás BIS vagyis legszebb kutyája egy saluki más néven a perzsa agár lett, a resBIS pedig egy wealsi corgi lett. Nem tudom honnét jött a palotapincsi ötlet....
2012. júl. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!