Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen könyvnek vagy papírnak...

Milyen könyvnek vagy papírnak kell lennie egy kutyának?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Öööö bocsi de ezt nem értem...o.O

Mire gondolsz egész pontosan?

2012. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tenyésztőtől vásároltnak oltási könyv és törzskönyv, valamint,ha neked szükséged van rá, magadnak intézhetsz külön útlevelet.


Szaporítótól vásárolt kölyöknek általában oltási könyve van...de lehet még az sem, ha még nem kapott semmilyen oltást vagy gyógyszert.



23N

2012. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Oltási könyv kell minden kutyának illetve inkább neked, hogy tud igazolni,hogy megvan minden oltása. Törzskönyv ha tenyésztőtől veszel fajtatiszta kutyát.

Vagy mire gondolsz? :D

2012. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaaajjj looool :D A választól már felfogtam a kérdést! :D XD
2012. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Úgy érted milyen papírból készült könyv kéne egy kutyának? Szerintem mindegy, mert nem annyira szeretnek olvasni! A kis betűket nehezen látják. Én inkább egy képes könyvet ajánlanék, a papír minősége nem számít.
2012. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem van törzskönyvem meg oltási könyvem,pedig nem fajtiszta a kutyám.ö egy labrador meg egy golden retriever keverék.akkor hogyan van törzskönyve?
2012. júl. 14. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg tudnád mondani a "tenyésztő" vagy a "kennel" nevét? Sajnos szoktak hamisítani tk-et, vagy már arra is volt példa, hogy az elhullt kutya tk-ét egy másik kölyökhöz adták, így több pénzt kicsikarva az értelmes vásárlóktól. Ez persze szaporítóknál fordul elő.
2012. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beírod kérlek, mi van írva a kutyád nevének? És érdekelne a szülőké is (baloldalt egymás alatt, a két nagy téglalapban). Olyankor lehetséges ilyen, ha apakutyának mást írnak, mint ami valójában befedezte a szukát. Két különböző fajtájú kutya kölykei nem kaphatnak törzskönyvet.
2012. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!