Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit csináljak?

Cukika. kérdése:

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hónapos kiskutyám, mikor sétálunk és találkozunk egy másik kutyával, de nem mehet oda akkor úgy elkezd visítani mint akit bántanak... Hiába szólok rá nem is figyel...Nem tudom mért csinálja ezt. :s

2012. júl. 14. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyankor hátra arc és elmész másfelé vele.
2012. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Visítani?? Vagy ugatni, morogni, szőrét borzolni kezd el. Mindenképpen oda kell engedned, hogy megismerjék egymást. Fontos szocializálni egy kutyát. Egy 8 hónapos kutya még nem bánt senkit. De ha nem szocializálod akkor lesz belőle tényleg agresszív kutya. Én minden kutyához oda engedtem és még mindig oda engedem a kutyámat, legfeljebb ha nem kedvelik egymást majd elsétálunk. De kéredző: Nagyon fontos, hogy rendesen szocializáld a kutyád. A visítás annak a jele, hogy az a szerencsétlen oda akar menni és játszani akar. Elég baj, hogy nem tudsz olvasni egy kutyának a testbeszédéből és a jelzéseiből. Ne rontsd el a kutyád.
2012. júl. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont azzal rontja el a kutyát, ha mindig odamegy, ahova a kutya akar. Én azt tenném, hogyha ilyet csinál csak azért sem engedném oda a másik kutyához, hanem megfordulok vele és elhúzom a másik irányba, hiába vergődik. Ez hiszti, csírájában kell elfojtani, mert később sokkal rosszabb lesz, ha mindig azt csinálod amit a kutya akar. Vigyél jutalomfalatot, ha látod, hogy közeledik egy másik kutya leülteted és csak akkor engeded oda, ha nyugodtan vár.
2012. júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!