Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez számítógépes trükk vagy...

Ez számítógépes trükk vagy beöltöztettek egy kutyát így? Horror film.

Figyelt kérdés

Aki félős az NEEEE NÉZZE MEG ezt a videót!


http://www.youtube.com/watch?v=LQG2buCXigM



2012. júl. 15. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ezek műkutyák
2012. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kaptár ez jó film :D


szerintem számítógépes, így nem lehet beöltöztetni több kutyát..meg vmelyiknek a nyaka olyan hiányos ,szét tépett vagy nem tudom,ilyet egy igaz kutyára nem tudnak tenni szerintem...tuti számítógépes :)

2012. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Platypus ***** válasza:
Amikor futnak,a mozgásuk tökéletes. Egy ennyire tökéletes trükk még egy mai filmben is kivételes lenne, ez pedig van vagy 10 éves. A mozgás ritmusa és a súlyérzet szinte minden számítógépes trükkben hibádzik egy picit. A jobb trükköknél nem lehet megmondani hol, de azért érezni lehet, hogy valami nem stimmel. Ez hibátlan. Szerintem igazi kutyákra adták rá a piros izét. Amikor közelről vicsorog, az viszont makettnek látszik, stop-motion módszerrel életre keltve.
2012. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!