Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor már nem csonkolják...

Most akkor már nem csonkolják a rottik farkát?

Figyelt kérdés

Hogy van ez most? Elvileg nem csonkolunk, de azért mégis?

Mert látok hosszú farkúakat, látok más fajtában kupírozott füleket...


2012. júl. 18. 07:09
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
szerintem a rottinak már régóta nem vágják a farkát. A dobermannoknak igen! és remélem még sokáig igen!!!!
2012. júl. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elvileg nem lehetne,de egy-két állat orvos (nem hivatalosan) megcsinálja. (a fülvágást is)
2012. júl. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valóban van sok olyan állatorvos aki elvégzi a műtétet még a kutya pár hónapos korában is, csak meg kell fizetni... Amúgy én azt vettem észre, hogy azoknak a fajtáknak akiknek régen ez divat volt, és "elvárták" az emberek, hogy vágva legyen a farkuk, még kiskorukban levágja a szaporító, vagy tenyésztő, akinél megszületik a pici. Természetesen van, akinek nem tetszik, az nem vágja le, de sokan megcsinálják az újszülött piciken, mert ilyenkor általában nem érzik... (ez szerintem hülyeség, mert nem hiszem hogy mondták valaha is érzik e vagy sem...) csak ilyenkor könnyű lecsípni a farkuk végét, és állítólag gyorsan gyógyul a seb is.
2012. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a farokvágás nem tilos csak a fülvágás... a törvény szerint 4 napos korig a farkart le lehet vágni
2012. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
persze, hogy érzik de kb 1 perc után el is felejtik mennek szopni az anyjukhoz... 1 héttel később már csak varr van a seben majd még pár nap és a szőr is visszanő, semmiben nem befolyásolja a kiskutya fejlődését, nálunk egy almon belűl van vágott és vágatlan farkú sőt olyan is aki alapból farok nélkül születik, a növekedésük, fejlődésük és kommunikációs készségeik semmiben se különböznek
2012. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a fülvágást is megcsinálják az orvosok. Egy Pit bull csak úgy szép :)
2012. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy roti sokkal szebb rövid farokkal. Egy Boxer is. Bár az enyémnek hosszú farka van, a sors hozta így.
2012. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nahát, hosszú farkú boxert még soha nem láttam.
2012. júl. 18. 12:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon cukik vele... csak ha örül nem kellemes a csapkodása... pláne ha a vádlid kapja :)

itt egy link: http://www.youtube.com/watch?v=AOUrpWwOPlI&feature=related

2012. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!