Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A párhetes kölyök kutyám...

A párhetes kölyök kutyám páros lábbal fut, néha oldalazva úgy, hogy oldalra forditja a fejét. A TI kiskutyátok is ezt csinálja/csinálta?

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha oldalra fordítja sokszor a fejét, az nem jó jel...valószínű valami van a fülébe, nézd meg neki, vagy tisztítasd ki kozmetikussal...milyen fjta? hosszú szőrű és hosszúfülű kutyáknál előfordul h vmi bogáncs v ilyesmi belement...pl.spániel

ha meg oldalazva fut az csak azért mert kölyök és játékos.

2012. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
spániel keverék de most rövid a szőre
2012. júl. 19. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet valami idegrendszeri gondja is,főleg ha nemjó helyről vetted,én azért kivizsgáltatnám.
2012. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősömnek van egy kölyök spánielje az is így fut de csak hülyéskedik az én kutyusaim is kölyökként ezzel szórakoztak :)
2012. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!orvosnál mindenképp megnézetem, remélem csak a játékosságára fogható!!:)
2012. júl. 20. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!