Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja?

Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos King Charles spániel kiskutyusunk a párommal.. minden este úgy alszik, hogy a karomra vagy lábamra teszi a fejét, van hogy a nyakamra.. reggel míg én fel nem kelek, páromon kívül senki nem tudja elcsalni mellőlem (még a szüleimmel élünk).. ha párom kiviszi reggel wczni,(ő kel előbb) és beengedi, felrohan mellém az ágyba és össze vissza nyalogatja a karjaimat meg a nyakamat aztán meg lefekszik ugyanúgy mellém aludni.. miért csinálja ezt? ennyire szeretne, vagy vigyázni akar rám?
2012. júl. 19. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeret persze,melletted érzi biztonságban magát. Én kutyám is ilyen,leviszi reggel a párom első hogy visszaugrik hozzám aztán hozzámbújik. Örüljünk neki! :)
2012. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én kutyám 6 éves lesz, ugyanilyen. Ha más viszi le sétálni, amikor én otthon vagyok, akkor pisil, és már fordul is vissza:)

És még mielőtt bárki írná, szó sincs szeparációs szorongásról, nincsenek falkavezér-problémák. Ő az első közös napunktól kezdve ilyen. Már a kutyaoviban is nevetett az oktató, hogy nekünk a behívást soha nem kellett gyakorolni. Ha én arrébb mentem 1 métert, ő azonnal jött utánam.


Szeret, kötődik hozzád.

2012. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egyem meg :) kis tündér.. az a legédesebb, hogy ha nappal aludni akar, akkor is tudja én hol szoktam aludni, és oda fekszik. :) párom helyére nagyon ritkán fekszik.. :)
2012. júl. 19. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is nagy kutya fan vagyok, de túlzásnak tartom az ágyban alvó kutyát :)

Fertőtlenítitek a tappancsát utána? Minden koszba, szarba, kutyapisibe beleléphet. Ez olyan, mint ha utcai cipővel ugrálnátok az ágyneműn :)

2012. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te túlzásnak tartod, én nem. Ezen felesleges most vitát szítani,te dolgod hogy nem engeded fel,az meg az én dolgom hogy igen. Nem te alszol az ágyamban.
2012. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, minden séta után lemosom a kutyám talpát. Fehér szőnyegünk van, hidd el, azon látszódna, ha a kutya koszos lábbal mászkálna át rajta.
2012. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!