Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak még?

Mit csináljak még?

Figyelt kérdés
Júli 16-án este 11kor feltehetően ellopták a kutyánkat.Azóta minden állatorvost a környéken, gyepmestert, menhelyet hívtam,interneten az lehető legtöbb talált-elveszett oldalra regisztráltam, ha látják szóljanak. Plakátokkal teleraktuk a lakhelyünket. Nagyon hiányzik. Járjuk az utcákat hátha valahol meglátjuk de semmi.Az állatorvos ma mondta, hogy ha ellopták ne izguljunk fognak jelentkezni pénz ellenében.Szerintetek? Meg kérdezgettünk más beagle tulajdonosokat ők is nyugtattak hogy ha fogva tartják és lesz rá alkalma visszajön. Kérdezem mit tudok még csinálni? Vissza akarom őt kapni!
2012. júl. 20. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha valóban ellopták, akkor esetleg pénzért visszaadnák. Ha ismeri a kutya a környéket és lesz lehetősége, akkor visszatalál hozzád. Ami tőled telik, azt igazából már megtetted...

Miből gondolod, hogy nem elszökött, hanem ellopták? Ha ivaros kan, akkor a szökésre nagy az esély...

2012. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Chip volt benne? Ivartalanítva volt?
2012. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindent megtettél. Ha ellopták nem akarlak elkeseríteni, de akkor az is benne van a pakliban, hogy eladják.
2012. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Abból gondolom, hogy ellopták, mivel találtunk a kertben csak egy helyen lábnyomokat, meg hallottuk az ugrást is,de mire kimentünk már nem láttunk semmit. Kislány beagle-ről van szó 2 éves elmúlt és kb 1 hete volt az első szökése de akkor amikor nem voltunk otthon.Utána meg is csináltuk a kerítésnek azt a részét ahol kitudott menni, máshol meg sehogy nem fért volna ki.Ismerem a kutyámat ha otthon vagyok soha nem ment volna ki, soha. De ah mégis eladják és lesz lehetősége visszajön? Azóta csak sírok....
2012. júl. 21. 00:59
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha azért lopták el, hogy pénzért visszaadják akkor mennyi idő múlva szokták "megtalálni"? Sajnos ilyenről még csak ma hallottam először az állatorvosnál.
2012. júl. 21. 01:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Még egy olyan ötletem van, hogy nézegesd a kutyahirdetős oldalakat, mert lehet, hogy kirakják.

Remélem minél előbb előkerül:)

2012. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A plakátokra esetleg kiírhatnád hogy jutalmat kap a megtaláló. Továbbra is kérdezősködj, és plakátolj, hívogasd a menhelyeket, és amit az előbb tanácsoltak, nézd a honlapokat, hátha el akarják adni. Expressz, kiskutya.hu, apród, vatera, jófogás, minden ilyen helyen. Van benne chip?
2012. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ha ellopják, mivel nagy a pénztelenség, ezért eladják a kutyákat, hogy pénzhez jussanak. Ha jó kutya, és ismeri a környéket, akkor ha teheti kiszabadul, és hazamegy. Mindent megtettél, amit lehetett, mostmár a jó szerencsében kell bízni
2012. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!