Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hímvesszőgyulladása van?

Hímvesszőgyulladása van?

Figyelt kérdés
A kutyámnak abnormálisan meg van duzzadva a pénisze, és nagy vörös csomók vannak rajta. Zöldesen váladékol szinte állandóan. Szokta nyalogatni. Kis testű kutyáról van szó és amikor ki akarja dugni a kukiját akkor nem fér ki a fitymáján. Nagyon csúnya. Először daganatra gondoltam, de az nem lehet.Aztán olvastam a hímvesszőgyulladásról és a tünetek szinte passzolnak.

2012. júl. 22. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Jesszus, vidd azonnal orvoshoz!
2012. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sürgősen vidd orvoshoz!!
2012. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Vidd állatorvoshoz, minél gyorsabban! Ezt nem lehet így hagyni!

2012. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát a sürgősség már oly mindegy. 5-re megyek, csak kíváncsi voltam a véleményetekre. Már nem is hetekről, talán hónapokról vagy egy évről is beszélhetünk, hogy ez így van. Nem ismertem fel ezt nála. Őszintén nem is nagyon izgatott. Azt gondoltam, hogy természetesen olyan neki. De aztán kezdte bökni a gondolatomat, hogy talán fitymaszűkülete van. De ez nem volt lehetséges, hiszen a fitymája így is elég széles. De a kukija elég deformált. Aztán egyre dagadt és dagadt. Aztán váladékolni kezdett. Nem fehéren vagy sárgán hanem tiszta zölden. De még erre sem figyeltem fel. Aztán most betelt a pohár, mert ez őt is zavarja, hiszen hatalmasra van dagadva a kutya méretéhez képest amikor izgalmi állapotba kerül és dobog is neki. Úgyhogy ma 5-kor lesz állatorvos és már megyünk is.
2012. júl. 22. 15:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Most felhúztam neki a bőrt a kukiján de normális volt. Szép sima, világos rózsaszín színű. Akkor miért csak izgalmi állapotban van?
2012. júl. 22. 15:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!