Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Beleakadt valami gaz a kutyám fülébe. Teljesen bele van gabalyodva nem is látni már csak érzem. Kivágni nem igazán tudom mert nem érzem hol van a gaz és hol van már a bőre.Hogy szedjem ki? Lesz valami baja ha ott marad?
2012. júl. 23. 16:33
 1/7 intrepid ***** válasza:
Nem valami fűféle kalásza, ami ballag befele a fülébe? Ha az, akkor nagy a gáz, mert az előre halad, visszafele nem. Ha nem, csak valami bogáncsféle, akkor türelemjáték, - vigyázva a kutya fülére, nagyon apró vágásokkal ügyesen minnél többet szedjél ki. A többit meg a kutya éjjel kiszedi magának. Ha kalász, akkor óvatosan mondom, de állatorvos, mert ha belemegy a hallójáratába,.....
2012. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kívül van vagy belül? Milyen fajta kutya (a szőre miatt kérdezem)?
2012. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod valamivel ott lenyírni tövig a szőrt? úgy jobban látnád. meg ha nagyon nem akar kijönni, go állatorvos
2012. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
cavalier king charles spániel. Belül van a füle végén.
2012. júl. 23. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem az angol cocker spánielem fülébe ment bele folyton, nem egyszer a dokinak kellett kiszedni, és spriccelt a vér, meg genny, meg amit akarsz, mikor nem tudtuk azonnal dokihoz vinni, csak 1-2 nap múlva, szóval szerintem kerekedj fel vele az orvoshoz, ha magad nem tudod kiszedni.

Meg mindig nyírd le a fülén a szőrt amennyire lehet, azzal viszonylag jól megelőzhető

2012. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt mondom h ha van otthon hajnyíród, akkor azt a kis pontot vágd le. Azt ha LEFELÉ húzod nem vág bele a kutya fülébe, és azt a kis részt még le is viszi. A szőr meg majd úgyis kinő.
2012. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vidd el orvoshoz amint tudod. mivel nem tudod hol van a gaz, nem látod szerintem ne te vágd ki.

baj lehet belőle, ha ott marad be is tokosodhat.

2012. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!