Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a neve?

Mi legyen a neve?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Úgy döntöttem a kiskutyám Kuvasz keverék lesz. Lány. Közepes méretű. Fehér kiskutyus. Mi legyen a neve szerintetek?

#Kutyaneve
2012. júl. 24. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem akkor adj neki nevet mikor már meg ismered, vagy csak ránézel akkor sok kutyusról eszedbe jut egy név.

Vagy ha így nem akkor mondok párat: Turmix (ez olyan édes),Molly, Lola, Krémes, Virág, Dézi, Tina, Liza, Roky, Dolly.

2012. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sohasem szoktam előre nevet adni az állataimnak, (sohasem illett rá, amit kitaláltam) mindig csak akkor, amikor már láttam, és kicsit ismerem. Én az enyémet Fürgének akartam nevezni, de annyira nem illett rá, szóval Berci lett :D

Attól függ, milyen nevet szeretnél neki, mert vannak olyanok, akik az emberneveket szeretik, mint például Molly, stb. Valaki a Foltost, a Virgoncot komálja. Valaki a Komát. :DD

De hidd el, ha meglátod és egy kicsit megismered, tudni fogod, mi legyen a neve :)

2012. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Molly
2012. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :))
2012. júl. 24. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
én a nyulammal voltam így, azt találtam ki neki először, hogy "Mignon", de egyáltalán nem illett rá, Béla lett
2012. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2012. júl. 24. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!